Frutty Lab

Frutty Lab


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Online hra Frutty Lab zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne Slovmatic.
Hraj výherný automat Frutty Lab za reálne peniaze v kasíne Slovmatic.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-Gaming
Téma automatu: Ovocný automat
Datum vydania: November 2021
Valce: 4 valce, 4 riadky
Výherné línie: 256
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, rýchla hra, automatická hra

Už dlhú dobu si udržiavajú svoje miesto v obľube hráčov hracie automaty s ovocnými motívmi. A Frutty Lab od E-Gaming patrí medzi tie, ktoré dokonale ilustrujú dôvod ich popularity. Nechajte sa unášať na vlnách ovocnej extázy bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie svojho domova – stačí pár klikov a môžete začať zbierať šťavnaté výhry.

Až 256 ciest k výhre

Online výherný Frutty Lab prináša ovocnú zábavu v digitálnej podobe so 4 valcami a 4 riadkami, čím sa odlišuje od tradičných trojvalcových automatov. S 256 výhernými cestami sa každé zatočenie mení na ochutnávku ovocného drinku. Spoločnosť vám budú robiť čerešne, melóny, pomaranče, citróny alebo slivky, no najvyššiu hodnotu má ako obvykle červená sedmička.

Ovládanie je rovnako ako pri iných egaming automatoch intuitívne, vďaka čomu je hranie hladké a bezproblémové. Všetky potrebné ovládacie prvky sú v hre Frutty Lab dostupné priamo na hracej ploche. Pre viac možností nastavenia stačí vstúpiť do herného menu. Funkcia Autoplay udrží valce v pohybe bez vašej asistencie, a funkcia Rýchla hra zase zrýchli pripisovanie výhier, pretože inak je to príliš zdĺhavé. Pre maximálny herný zážitok je možné upraviť grafiku a zapnúť hru na celú obrazovku.

Slabá bonusová ponuka automatu Frutty Lab

Čo sa týka bonusových funkcií, hrací automat Frutty Lab je skôr jednoduchšou hrou. Hlavnú rolu hrá Wild symbol. Tento symbol dokáže výrazne zvýšiť vaše výhry. Ak sa vám podarí vytvoriť výhernú kombináciu s Wild symbolom, rovnako ako v hre Fruity Gold 81 sa výhra zdvojnásobí, pri dvoch Wild symboloch sa štvornásobí a pri troch sa osemnásobí. A to je v podstate všetko. Žiadne Scatter symboly, freespiny a ani respiny tu nenájdete. Pokiaľ si zakladáte na širokej ponuke bonusov, skúste šťastie napríklad s Fruit Jack s 30 voľnými pretočeniami.

Vyskúšajte hracie automaty cez mobil

Online automat Frutty Lab je samozrejme prístupný aj na mobilných zariadeniach a vyskúšať si ho môžete v kasíne Slovmatic aj úplne zadarmo. Hoci ponúka len základné bonusové funkcie, teda len jednu, jeho 256 výherných línií a jednoduchá hrateľnosť môžu byť presne to, čo na klasických automatoch hľadáte. Hlavne ak uprednostňujete jednoduchosť pred komplikovanými bonusovými funkciami.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming