Fruity Gold 81

Fruity Gold 81


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Fruity Gold 81 za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocný automat
Datum vydania: Október 2021
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 96,20 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 88,00% - 98,00%)
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Double Wild symbol, Mystery symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Vylepšený ovocný automat

Zaujal vás ovocný automat Fruity Gold, no uvítali by ste nejaký jeho upgrade? Dočkali ste sa. Fruity Gold 81 v novom kabáte prináša viac výherných línií, bonusové symboly Wild, Double Wild, Mystery a lákavé progresívne jackpoty od spoločnosti Synot Games, ktorá má všetko na svedomí.

Online slot Fruity Gold 81, ako už jeho samotný názov prezrádza, má 81 výherných línií. Je to teda 3-násobne viac ako jeho predchodca. Nájdete na ňom 4 valce a 3 riadky, pričom výherné kombinácie platia zľava doprava a začínať musia na prvom valci zľava. Ide o ovocný automat a všetko je navrhnuté tradičným a jednoduchým spôsobom. Hra má príjemnú grafiku, zvukové efekty a ukľudňujúcu hudbu.

Až 3 bonusové symboly

Výherný automat Fruity Gold 81 obsahuje deväť štandardných symbolov. Vďaka jeho skladbe môžete získať výherné kombá umiestnením troch alebo štyroch rovnakých symbolov na susediacich valcoch. Prvé dva štandardné symboly predstavujú čerešne a citróny. Výherné kombá tohto ovocia vás odmenia 1 alebo 2-násobkom stávky. Ďalšie dva druhy ovocia vás odmenia 2 alebo 4-násobkom vkladu. Reč je o pomarančoch a slivkách. Za tri alebo štyri hrozná resp. melóny na susedných valcoch si polepšíte o 3 alebo 6-násobok vkladu. Za zvončeky je to už o niečo viac, konkrétne ide o 5 alebo 10-násobok. Ďalej je tu vrece naplnené peniazmi, ktoré poskytuje 10 alebo 20-násobok stávky. A nakoniec, šťastná Červená sedmička ponúka 15 alebo 30-násobok vkladu. Výherné hodnoty jednotlivých symbolov nie sú až také príťažlivé, no všetko kompenzujú až 3 bonusové symboly.

Symboly Wild a Double Wild sú dva špeciálne symboly, ktoré neponúkajú peňažné výhry. Oba plnia funkciu žolíka, čiže v prípade potreby nahradia chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Double Wild navyše vynásobí výhru x2. Mystery symbol vypláca náhodnú výhru, ktorá vôbec nie je na zahodenie. Za tri symboly Mystery môžete získať náhodnú výhru od 2 do 300-násobku stávky, za štyri Mystery od 10 do 500-násobku stávky.

Synot Progressive Bonus

Aj online hrací automat Fruity Gold 81 vás v niektorých kasínach zapojí do hry o progresívny Synot Jackpot, ktorý má 4 úrovne. „Najchudobnejšia“ bronzová padá aj niekoľkokrát denne, no dáva najnižšie odmeny. Ďalšie sú strieborné, zlaté, a najlukratívnejšie diamantové. V poslednom prípade ide už o parádnu sumu, ale padá iba občas.

Ovocný 4-valcový automat Fruity Gold 81 si môžete vyskúšať v kasíne, napríklad na doublestar.sk. Nám sa hra na parádnych 81 výherných líniach páčila. No vy radšej sami vyskúšajte, či vám tento slot bude vyhovovať alebo dáte prednosť inému. Prajeme veľa šťastia.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games