Fruity Gold

Fruity Gold


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Fruity Gold za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Double Wild symbol, multiplikátor výhier, Gamble (Risk)

Fruity Gold je ďalší kúsok od spoločnosti SYNOT Games z rady jednoduchších automatov, ktorý sme si vyskúšali v slovenskom legálnom kasíne eTIPOS.sk. Je ideálny pre hráčov, ktorí majú radi klasické ovocné sloty, kde má hra svižné tempo bez rôznych sofistikovaných a miestami zdĺhavých 3D animácii.

Výherný automat Fruity Gold radíme do takzvanej „criss-cross“ kategórie, keďže ho tvoria 3 valce, 3 riadky a výhry je možné získať na všetkých možných 27 výherných líniách. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Jednoduché, ale silné bonusy

Bez akýchkoľvek bonusov by vás hrací automat Fruity Gold zrejme veľmi rýchlo omrzel, a preto do neho autori zakomponovali niekoľko jednoduchých prvkov, vďaka ktorým môžu byť vaše výhry oveľa vyššie. Nechýba Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka dopĺňa chýbajúce symboly v nedokončenej výhernej kombinácii. Jeho „divokejšia“ dvojička Double Wild symbol má rovnakú vlastnosť, no navyše každú jednu výhru ešte zdvojnásobí. Okrem nich sa na valcoch točí aj Mystery symbol a ten veru tiež nie je na zahodenie. V prípade, že ho vytočíte 3x, bude vám vyplatená výhra v hodnote od 2- do 300-násobku stávky. Možno vám bude chvíľu trvať, pokým takúto výhru získate, no práve vtedy môžete skúsiť šťastie aj s funkciou Gamble (Risk). Stačí uhádnuť, akej farby je zakrytá karta. Správny tip znamená dvojnásobok výhry, nesprávny tip stratu výhry a návrat k valcom. To je všetko, čo sa týka bonusov. Ani tu nechýba funkcia automatického točenia valcami, čo celú hru ešte zrýchľuje.

Hrajte najprv zadarmo a potom to rozbaľte

Teraz vám už nič nebráni, aby ste si online výherný automat Fruity Gold vyskúšali aj vy v online kasíne. Môžete tak urobiť najprv zadarmo, a keď príde ten správny čas, nebojte sa to rozbaliť a vhodiť do neho aj nejaké to euro. Veď predsa všetci veľmi dobre vieme, že šťastie sa ukrýva v úplne obyčajných veciach. A to tento automat dozaista je.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games