Fruit Jack

Fruit Jack


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Fruit Jack za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-Gaming
Téma automatu: Ovocný výherný automat
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Mystery symbol, funkcia autoplay, free spiny

Ovocná klasika od e-gamingu

Vždy keď sa ideme vrhnúť preskúmať ďalší ovocný hrací automat, sme v očakávaní, či to bude niečo iné, ako ponúka drvivá väčšina slotov s touto tematikou. Dnes si opäť posvietime na takýto kúsok s názvom Fruit Jack. Tento online automat vznikol u vývojárov z e-gamingu, ktorých hry patria u hráčov medzi tie u nás obľúbenejšie. A tak sme boli veľmi zvedaví, čo sa z neho nakoniec vykľuje.

Fruit Jack je 5-valcový hrací automat so štyrmi symbolmi na každom valci. Výhru na ňom zaznamenáte, ak vytvoríte výhernú kombináciu pozostávajúcu z minimálne 3 alebo viacerých totožných symbolov na minimálne prvých troch susediacich valoch na niektorej zo 40 fixných výherných línií. Ako je to už na ovocných automatoch zvykom, nájdete tu tradičné symboly nabité množstvom vitamínov. Ide o symboly čerešne, citróna, pomaranča, slivky, hrozna, melónu, ktoré ešte dopĺňajú staré známe sedmičky a zvončeky. Po grafickej stránke neočakávajte od tejto hry žiadne veľké zázraky. Fruit Jack je jednoduchá, no prehľadná automatová hra, čo ocenia predovšetkým hráči, ktorí nemajú toho ešte toľko odohraného.

Obvyklé herné bonusy

Medzi vlastnosti automatov, ktoré nielen nás ale prakticky väčšinu hráčov zaujímajú, sú bonusy a bonusové funkcie. Výherný automat Fruit Jack tiež bonusovými vlastnosťami disponuje, a tak sa poďte bližšie pozrieť na naše tipy, aké bonusové hry vám počas hrania pomôžu k utešeným výhram.

Prvým špeciálnym symbolom online automatu Fruit Jack je divoký Wild symbol, ktorý sa na valcoch zobrazuje ako „Skákajúci Jack“. Vystupuje ako žolík a keď je potrebné, nahrádza chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Druhým špeciálom tohto slotu je Scatter symbol, ktorý na valcoch zazriete ako „Darčekový box“. Keď si tento symbol vytočíte na 3, 4 alebo 5 valcoch, obdržíte 10, 20 alebo 30 pretočení zadarmo. Navyše počas hry s free spinmi si môžete vytočiť aj ďalšie voľné otočky. Posledným tretím špeciálnym symbolom je Mystery symbol v podobe „Hviezdy“, pričom 3 a viac týchto symbolov na akejkoľvek výhernej línii spustí funkciu „Mystery Win“, ktorá vám udelí náhodnú okamžitú výhru.

Hrací automat Fruit Jack vás bude baviť

Ovocných automatov nám už cez ruky prešlo nespočetne veľa a mnohé z nich sa podobali ako vajce vajcu, no Fruit Jack nás celkom milo prekvapil. Áno, ide o tradičnú ovocnú klasiku, jednoduché rýchle hranie, no trojica špeciálnych symbolov a freespiny mu pridávajú celkom fajn atmosféru. Ak si chcete zahrať pohodovú hru, určite vám hrací automat Fruit Jack odporúčame. Roztočiť jeho valce môžete v online Tipsport kasíne, a dokonca na skúšku aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming