88 Pearls

88 Pearls


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat 88 Pearls za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 50
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk)

Až 50 výherných línii

Možno ste nevedeli, ale pre čínsku kultúru nie je osmička len obyčajnou číslovkou. Pre Číňanov, toto u nás úplne obyčajné číslo, znamená omnoho viac. Číslo 8 vnímajú ako symbol šťastia, úspechu a bohatstva. Týmto faktom sa nechali inšpirovať aj autori kasínových hier spoločnosti SYNOT GAMES a stvorili automat s názvom 88 Pearls.

Online výherný automat 88 Pearls tvoria symboly Wukonga (opičí kráľ), mocného tigra, smejúcej sa mačky, múdrej korytnačky či inteligentnej krysy. Je vyskladaný z 5 valcov, 4 riadkov a až 50 výherných línii, ktorých počet si môžete ľubovoľne nastaviť. Celý automat je žiarivý a všetky symboly sú obsýpané nablýskaným zlatom. Hudba je veľmi príjemná. Zmocní sa vás pri nej pocit, že ste zavítali do kláštora tibetských mníchov. Úplný relax.

Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

So symbolom Scatter to má grády

Symboly Wild a Scatter na tomto šikovnom automate nesmú chýbať. Prvý menovaný sa objavuje na všetkých valcoch okrem prvého naľavo. Ako žolík nahrádza chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. So symbolom Scatter zažijete omnoho viac zábavy a pripíšete si vďaka nemu i viac výhier. Tento symbol sa objavuje iba na prvých troch valcoch zľava. V prípade, že ich vytočíte všetky tri, odmenou bude bonusová hra s voľnými pretočeniami. Určite uhádnete, koľko ich bude. Jasné, osem.

Počas tejto freespinovej hry sa pri každom pretočení valcami na každý valec okrem prvého pridá jeden Wild symbol. Ostane tam až do skončenia freespinov. Posledné pretočenia tak môžu viesť k naozaj magickým výhram.

Rovnako ako pri všetkých slotoch spoločnosti SYNOT GAMES, ani na automate 88 Pearls nechýba obľúbená funkcia Gamble (Risk). Pokiaľ uhádnete farbu zakrytej karty, výhru zdvojnásobíte.

Nepoznáte slot 88 Pearls? Nevadí, skúste si ho najprv zadarmo

Nepovažujete číslo 8 za šťastné? Keď si vyskúšate automat 88 Pearls, možno veľmi rýchlo zmeníte názor. Stačí, ak niekoľkokrát vytočíte 3 symboly Scatter a váš hráčsky účet výrazne narastie. Skúste si tento slot v online kasíne eTIPOS.sk a na osmičku potom možno nedáte dopustiť.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games