War of Gods

War of Gods


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat War of Gods za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Dátum vydania: Január 2021
Valce: 5 (7) valcov, 4 (6) riadky
Výherné línie: 30/60
Výhernosť (RTP): 95,66 %
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Zeusov hnev, Hádesov oheň, Bojujúci bohovia, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Epický boj Zeusa s Hádesom

Niektorí provideri kasínových hier stavajú na sile Zeusa, iní zase na schopnostiach Hádesa. Málokto však dokázal spojiť obe mocné božstvá do jednej hry. Na automate War of Gods od Red Tiger sa stanete svedkom neľútostného súboja dvoch znepriatelených starogréckych bohov. Tento epický boj prináša spektakulárnu atmosféru so zaujímavými špeciálnymi funkciami.

Skladba online výherného automatu War of Gods je variabilná. V základnej hre hráte síce s 5 valcami, 4 riadkami a 30 výhernými líniami, no tieto počty sa po splnení istých podmienok menia. Razom môžete mať k dispozícii 7 valcov, 6 riadkov a až 60 výherných línií. Na podobnú funkciu ste už mohli naraziť napríklad na automate Primate King. Výherné línie sú jednosmerné, musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať opačným smerom.

3 špeciálne funkcie

Grafika hracieho automatu War of Gods je prepracovaná do najmenších detailov. Ak k tomu prirátame množstvo vzrušujúcich 3D efektov a skvelý soundtrack, je jedným z najimpozantnejším hracích automatov s tematikou starovekých gréckych bohov. Podčiarkujú to aj dvaja hlavní protagonisti hry – Zeus a Hádes. Obaja vystupujú v hre pôsobivo, miestami až démonicky a zlovestne. Z ich vzájomnej konfrontácie môžete profitovať a pripísať si na konto atraktívne výhry. A to aj napriek tomu, že klasické bonusové symboly Wild a Scatter tu nenájdete. Ba dokonca ani freespiny. K dispozícii však máte 3 špeciálne funkcie:

  • Zeusov hnev – aktivuje sa po zobrazení dvoch symbolov Zeusa vo veľkosti 1x2 na prvom a piatom valci. Počas tejto funkcie sa na valcoch objavujú iba symboly Zeusa s tým, že sa uzamknú a zostanú zafixované na svojom mieste. Symboly sa môžu rozšíriť na veľkosť 1x4 alebo navýšiť výhry.
  • Hádesov pekelný oheň – aktivuje sa po zobrazení dvoch symbolov Hádesa vo veľkosti 1x2 na prvom a piatom valci. Počas tejto funkcie sa na valcoch objavujú iba symboly Hádesa s tým, že sa uzamknú a zostanú zafixované na svojom mieste. Symboly sa môžu rozšíriť na veľkosť 1x4 alebo zväčšiť automat na 7 valcov, 6 riadkov a 60 výherných línií.
  • Bojujúci bohovia - aktivuje sa po zobrazení Zeusa a Hádesa na prvom a piatom valci. Je kombináciou Zeusovho hnevu a Hádesovho pekelného ohňa – zafixované symboly, rozšírené symboly, navýšené výhry a zväčšenie automatu.

Možnosť získať Jackpot

Hraním online slotu War of Gods máte možnosť vyhrať aj niektorý z troch úrovní progresívnych Jackpotov. Mega Drop Jackpot pozostáva zo všetkých hráčskych stávok z automatov, ktoré ním disponujú. Je bez limitu a môžete ho vyhrať kedykoľvek. Daily Drop Jackpot (denný) pracuje na rovnakej báze ako Mega Drop s tým rozdielom, že je vyplácaný raz za 24 hodín náhodnému hráčovi. Hourly Drop Jackpot (hodinový) zase nachádza majiteľa každú hodinu.

War of Gods aj zadarmo

Populárny námet, prepracované grafické prevedenie a netradičné špeciálne funkcie určite pomáhajú War of Gods zaujať miesto medzi ostatnými automatmi so starogréckou tematikou. Nenájdete na ňom žiadny divoký symbol a freespiny, no po spustení niektorej z troch funkcií vám to naozaj nebude prekážať. Zahrajte si ho aj vy v online kasíne na nike.sk. Vyskúšať si ho môžete aj zadarmo, kedykoľvek a kdekoľvek aj na svojom mobile.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger