Battle of the Gods

Battle of the Gods


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Typ hry Video automatová hra s témou gréckej mytológie
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 25 výherných línií
Výhernosť 94,04 %
Minimálna stávka €0,01
Maximálna stávka €1250
Ďalšie vlastnosti hry nahradenie výherných symbolov žolíkom, otočenia zadarmo, bonusová hra, násobenie výhier, jackpot

Grécka mytológia nie je téma nad ktorou sa na dejepise skáče nadšením. Treba však povedať, že všetky tie „božské“ spory, zrady a vojny skrývajú v sebe kopec skvelých príbehov, ktoré sa dajú vynikajúco využiť.

A Playtech jeden z nich využil a veľmi dobre spracoval v online automate Battle of Gods. Príbeh o tom, ako Zeus zvrhol svojho otca, panovníka titánov, má v sebe všetko podstatné. A automatová hra, ktorá o boji otca so synom vznikla, veru nie je na zahodenie.

Veľkolepý epický vizuál hry

Vizuál je vskutku epický a perfektne buduje atmosféru veľkolepého súboja medzi bohmi a titánmi. Grafika, ale aj zvuky sú parádne temné a všetky postavy na symboloch, majú poriadne drsný výraz. Ani na chvíľu nepochybujete o tom, že ste priamo uprostred súboja o antické nebesia. Pre tmavšie farby sme však niekedy mali problém rozoznávať vytočené symboly.

Netreba sa báť, automat Battle of the Gods nie je vôbec zložitý, hoci sa tak spočiatku môže javiť. Ide o klasiku, ktorá obsahuje všetko to, čo máme radi - 5 valcov a 25 výherných línií, scatter a wild symboly + obľúbené freespiny. Zaujímavosťou je, že automat vôbec neobsahuje písmenové symboly. Na obrázkoch sú len bohovia (modrá farba) alebo titáni (červená farba).

Bonusové hry a nekonečné freespiny v Battle of the Gods

Wild symbol v Battle of the Gods nahrádza akýkoľvek iný symbol na valcoch, s výnimkou scatter symbolu. Pokiaľ ho vytočíte na valcoch 2 a viackrát získavate bonus. V prípade piatich wild symbolov v jednej hre, vyhrávate jackpot.

Znásobiť výhru vám pomôže aj špeciálna bonus funkcia X-Feature. Tá sa spustí iba vtedy, keď modré symboly bohov obsadia 5 pozícií v tvare X na valcoch 2,3 a 4. V tom prípade ihneď vyhrávate 5 násobok celkovej stávky, ktorý sa pridá k výhram z línie a symbolov scatter. Táto funkcia je však dostupná iba v hlavnej hre, v bonusových freespinoch ju nezískate.

Scatter symboly, ktoré zobrazujú antický chrám, v Battle of the Gods slúžia na získanie freespinov. Na ich spustenie potrebujete vytočiť na valcoch 3 alebo viac scatter symbolov. Keď sa vám to podarí, spustí sa špeciálny Gods mode. V ňom sa na všetkých valcoch zobrazujú iba modré symboly bohov a k dispozícii máte nekonečno zatočení zdarma. Ale pozor, nekonečne veľa freespinov točíte iba dovtedy, kým vám na strednom valci nepadne symbol Extra Wild.

Hneď ako sa tak stane, prechádzate do ďalšieho špeciálneho módu Titan mode a hoci máte opäť k dispozícii pretočenia zadarmo, už je ich len 8. Opäť však môžete na strednom valci vytočiť Extra Wild symbol, čím sa vrátite do God modu a zasa hráte zadarmo do nekonečna.

Vyskúšajte Battle of The Gods zadarmo

Online automatová hra Battle of the Gods ponúka veľmi príjemný herný zážitok. Ten je umocnený skutočne veľmi príjemným herným vizuálom, ktorý vás dokáže strhnúť a vy si vychutnáte súboj božstiev naplno. Výborné je, že tak, ako aj ostatné hry od Playtechu si môžete aj Battle of the Gods zahrať zadarmo a skúsiť si tak nanečisto, či vás chytí, tak ako nás.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Playtech