Playtech automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Playtech

Firma Playtech vznikla v roku 1999 v Estónskom Tartu a za takmer 2 desaťročia svojej existencie sa zaradila medzi najväčšie spoločnosti dodávajúce online softvérové riešenia pre kasína.

Playtech má za sebou ťažké začiatky, no postupom času sa firma skonsolidovala. Od roku 2006 ju nájdete aj na Londýnskej burze cenných papierov a môžete si zakúpiť jej akcie. V roku 2016 znalci odhadli hodnotu spoločnosti na 3,6 miliardy dolárov.

Softvér, ktorý Playtech vyvíja špeciálne pre online automaty, je považovaný za jeden z najlepších vôbec. Ponúka veľa možností pri individuálnych nastaveniach svojho konta i hier samotných. Dlhodobo si drží povesť najbezpečnejšieho softvéru na trhu. Momentálne nájdete aplikácie od Playtechu v tisíckach online kasín po celom svete.

Čo sa týka samotných automatových hier, Playtech ich má vo svojom portfóliu viac ako 200. Veľký úspech dosiahol najmä podpisom exkluzívnej spolupráce so štúdiom Marvel, ktorá mu umožňuje ako jedinému vytvárať hry s tématikou Marveláckych komiksov. Len na Playtech automatoch tak môžete vyhrať s postavami z komiksov X-Men, Fantastic Four alebo Incredible Hulk.

V súčasnosti má spoločnosť otvorených 13 svojich pobočiek po celom svete a zamestnáva okolo 5000 ľudí. Začiatkom roka 2017 otvorila v lotyšskej Rige najväčšie LIVE kasíno na svete s celkovou plochou až 8500 štvorcových metrov, čím opäť brnkla po nose svojmu veľkému rivalovi, Microgamingu.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj