Top Gun

Top Gun


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Typ hry Videoautomat na motív hry Book of Ra
Pomer obrazu 4:3
Typ válcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 243 výherných línií
Výhernosť 94.93%
Minimálna stávka €0.25
Maximálna stávka €250
Další vlastnosti hry Wild symbol, Scatter symbol, minihry, free spiny

Online automat Top Gun Gun žmýka filmovú licenciu naozaj poriadne. Hneď na začiatku sa spustí úvodná obrazovka a začne hrať ústredná melódia filmu, notoricky známa pieseň Take my breath away. . Zavalia vás desiatky ďalších detailov, ktoré ste na filme mali radi. Sú tu prítomné všetky postavy z filmu, soundtrack, každú chvíľu si to okolo vás presviští nejaká stíhačka a vy si uvedomíte, ako vás tento retro kúsok baví.

Ide pritom o jednoduchý 5 valcový automat s 3 riadkami bez klasických línií. Tie sú nahradené 243 spôsobmi, ako sa k výhre dopracovať. V podstate to nie je vôbec zložité. Stačí reťaziť výherné symboly od ľavého valca k pravému.

Vystreľte si svoj bonus

Aby vyhrávanie nebolo iba o nejakej rutine točenia valcov, pridal Playtech do hry zaujímavé bonusy, ktoré tiež využívajú leteckú tematiku.

Prvým z nich je minihra Dogfight Wilds, ktorá sa aktivuje náhodne. Na scénu prilieta stíhačka F-14 a začne strieľať na hraciu plochu. Každý zasiahnutý symbol sa okamžite mení na Wild symbol, ktorý má klasickú funkciu žolíka a nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Počet zasiahnutých symbolov je náhodný - lietadlo môže zasiahnuť pokojne aj všetkých 15 symbolov.

Stíhačiek sa nezbavíte ani v druhej bonusovej minihre. Tá má názov Danger Zone Free Games. Ako už názov napovedá, ak vytočíte na valcoch 1, 3 a 5 tri špeciálne scatter symboly, dostanete k dispozícii 8 free spinov. To však nie je všetko. Počas týchto voľných pretočení sa náhodne spúšťa vylepšený mód Dogfight Wilds. Tentokrát však už pilot stíhačky symboly na hracom poli zameriava a teda strieľa presnejšie. Opäť je však len na priazni šťasteny a automatu, koľko výstrelov počas hry padne. Aj tak je to však fajn spestrenie. Jediná vec nám na týchto bonusoch prekážala, a to že každá minihra trvá priveľmi dlho. Dosť to kazí rytmus hry a po pár kolách to už bolo celkom otravné. Hlavne keď stíhačka zostreľovala viac symbolov, vždy po jednom.

Vyskúšajte automat Top Gun zadarmo

Okrem tejto výhrady však prakticky niet čo vytknúť. Takto by mali vyzerať online hracie automaty, ktoré majú za sebou filmovú licenciu. Autori ju využili naplno a je vidieť, že vývoj tohto automatu nebol lacný. Pre hráčov to má viacero výhod a bola by škoda, ak by ste TOP GUN aspoň nevyskúšali. Navyše, keď tak môžete urobiť na internete úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech