Epic Ape

Epic Ape


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Epic Ape zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne DOXXbet.
Hraj výherný automat Epic Ape za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Dobrodružný automat, symboly zvierat
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: nelíniový
Výhernosť (RTP): 95-96%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, multiplikátor výhier, Jackpot, bonusové hry, voľné pretočenia

Keď si pozriete ponuku hier od spoločnosti Playtech, zistíte, že v mnohých z nich, starších či novších, sa vyskytujú symboly zvierat. A každým svojim ďalším automatom nastavia latku trocha vyššie pridaním nejakej zaujímavej novinky alebo funkcie. Výnimkou nie je ani tento nový Epic Ape.

Prostredie divokej džungle na 6 valcoch

Hracie automaty od Playtechu majú slušne prepracovanú grafiku a rovnako je to aj v tomto prípade. Pokojnú melódiu dotvárajú zvukové prejavy divokých zvierat ozývajúce sa z diaľky zarastenej džungle.

Online automat Epic Ape je tvorený 6 valcami a 4 riadkami. Pre vytvorenie výhernej kombinácie potrebujete aspoň 3 klasické symboly J,Q,K,A za sebou na jednej výhernej línií. Nájdete tu aj divoké symboly zvierat ako panter, jaguár, chameleón, žaba a červenou podfarbená Gorila. Zvláštne sú v tom, že do výhernej kombinácie stačia dve a prinášajú väčšie výhry.

Automat sa hrdí až 4096 výhernými líniami. Je to vôbec reálne? Ide o nelíniový automat, čo znamená že funguje s maximálnym počtom možných výherných línií. Pri automate so 6 valcami a 4 riadkami je to 4096 možností.

Majestátna divočina bonusov

Prvým bonusovým symbolom hry je Wild symbol v podobe modrého Diamantu. Ten dotvára alebo rozširuje výhernú kombináciu. V bonusových hrách aj náhodne znásobuje výhru x2, x3, alebo x5.

V takejto divočine nesmie chýbať ani Scatter symbol ktorý prináša otočenia zadarmo. Pre získanie voľných pretočení potrebujete vytočiť aspoň tri tieto symboly kdekoľvek na hracej ploche. Pri objavení troch symbolov obdržíte 8 voľných pretočení, a ak sa ich objaví 6, dostanete až neuveriteľných 100 voľných spinov. Aj v bonusových hrách ich môžete opäť vytočiť a získať tak ďalších, hoc aj 100 freespinov znova a znova.

Pri takej porcií bonusov nám tu chýba funkcia Gamble (risk). S trochou šťastia, by sa dali tieto tučné výhry ešte viac znásobiť.

Mnoho hráčov určite ocení funkciu autoplay, ktorej tlačidlo je prehľadne uložené vedľa výhry. Tu si môžete zapnúť maximálne 99 automatických otočení.

Epické výhry vyskúšate v kasíne aj v režime zadarmo

Online hrací automat Epic Ape z ponuky online kasína Doxxbet je veľmi chytľavá a pohlcujúca hra, ktorá vás vtiahne do úplne iného sveta divočiny s množstvom možností na výhru. S neuveriteľnými 4096 výhernými líniami, až 100 voľnými pretočeniami a náhodnými multiplikátormi si dokážete vytočiť závratné sumy.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Playtech