Legacy of the Wild

Legacy of the Wild


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherný automat Legacy of the Wild za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,06 %
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: kolabujúce valce, expandujúci Wild symbol, freespiny

S podobným online slotom, akým je Legacy of the Wild, sme sa nestretli už dlhšie. Táto zaujímavá mašinka od spoločnosti Playtech nás v ponuke DOXXbet kasína očarila a veľmi príjemne prekvapila. Celý automat je zasadený do sveta sci-fi, v ktorom sa stretnete s mladým alchymistom, vládcom pekla, jeho sexi pomocníčkou a ďalšími postavami. Všetko sa to skrátka točí okolo mágie, kúziel a čarodejníctva. A tie bonusy!

Výherný automat Legacy of the Wild tvorí 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línii. Jednotlivé symboly sa na valcoch netočia, ale kaskádovito padajú na seba, čo hre dodáva väčšie grády a zábavu. Aj tu platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Bonusová lavína automatu Legacy of the Wild

Čo sa týka bonusovej štruktúry hracieho automatu Legacy of the Wild, je impozantná. Hneď vysvetlíme prečo. V prvom rade spomenieme Wild symbol, ktorý tradične dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, no obsahuje ešte jednu špeciálnu funkciu, o ktorej sa dočítate nižšie.

Parádny ohňostroj zábavy, ale aj štedré výhry ponúkajú ďalšie dve bonusové vlastnosti. Tou prvou sú tzv. kolabujúce valce. Symboly, ktoré sú súčasťou výhernej kombinácie, explodujú. Na ich miesto sa zosunú symboly z vrchnejších riadkov, čo môže viesť k zisku ďalšej výhernej kombinácie. Takto sa dá pokračovať veľmi dlho.

Druhou špeciálnou vlastnosťou je Wave-O-Meter, ktorý nájdete v ľavej časti automatu. Zaznamenáva po sebe idúce výherné spiny a postupne sa po tomto stĺpci šplháte vyššie. Je na ňom 10 guličiek, pričom prvé 4 nie sú očíslované, no piata až desiata áno. Dané číslo udáva počet voľných pretočení. Ak sa dostanete na 5. guličku (teda získate v piatich spinoch idúcich po sebe výhru), získate 8 freespinov. Pokiaľ by ste pokračovali v získavaní výherných kombinácii a dostali sa až na vrchnú 10. guličku, získate až 50 voľných pretočení. Nám sa podarilo počas hrania dostať na 8. level a vyhrali sme tak 20 freespinov. Prekonáte nás?

Teraz sa ešte vráťme k vyššie spomínanému Wild symbolu. Okrem toho, že je žolíkom, môže sa rozšíriť na ostatné pozície na valcoch. A to buď o jedno, dve, tri, alebo až štyri susediace políčka. Počet rozšírení záleží od toho, na akom leveli Wave-O-Meter sa práve nachádzate. Príklad: Ste na 4. leveli (získali ste 4 výhry idúce za sebou) a na valcoch sa objaví divoký symbol. V takomto prípade expanduje na políčko naľavo, dole, napravo a hore, čiže získali ste tak 5x Wild symbol. Super, nie?

Od hry Legacy of the Wild sa nebudete vedieť odpútať

Online výherný automat Legacy of the Wild považujeme za skvost, ktorý sme si ihneď zamilovali. Vynikajúci námet, grafiku a animácie taktiež oceňujeme, nehovoriac a kúzelných bonusových funkciách. Na rozdiel od iných Playtech automatov sa tu nemusíte spoliehať iba na Wild a Scatter symboly, ale k dispozícii máte iné a možno aj lepšie cesty k zisku atraktívnych výhier. Autorov hry chválime a vám Legacy of the Wild vrelo odporúčame.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Playtech