Stars Awakening

Stars Awakening


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Stars Awakening zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Typ hry Videoautomat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 20 výherných línií
Výhernosť 95.9 %
Minimálná stávka €0.20
Maximálná stávka €2000
Dalšie vlastnosti hry Wild symbol, bonusy s vysokými výhrami – scatter symboly, freespiny, multiplikátor

Automaty s vesmírnou témou patria medzi vyhľadávané kúsky. Stačí dať hráčom pár cudzích planét, nejakých tých zelených mužíčkov, modré ženičky a hneď je našliapnuté na úspech. Vie to aj Playtech a obľuba jeho automatu Stars Awakening potvrdzuje, že touto hrou trafil do čierneho.

Online automat Stars Awakening pritom na prvý pohľad nevyzerá, že by chcel nejak vybočovať z rady. Točíte piatimi valcami, v troch riadkoch a k výhre vedie dvadsať výherných línií. Ale už naozaj pekná a rozanimovaná grafika naznačuje, že tento automat nebol šitý horúcou ihlou a myslelo sa aj na detaily.

Dostať sa k výhre môžete klasickým spôsobom, vytočiť minimálne tri rovnaké symboly na niektorej z 20 výherných línií. Zaujímavosťou však je, že v Stars Awakening máte dva druhy symbolov. Symboly vysokých výhier a symboly nižších výhier. Už z názvu vyplýva, ktoré vyplácajú hráčom viac. Ale nielen vyplácanie krajších sumičiek je na symboloch s vyššími výhrami neštandardné. Súvisia s nimi totiž aj vcelku originálne bonusové hry automatu.

Bonusom v Stars Awakening nechýba originalita

Pokiaľ padne výhra zo symbolov s nižšími výhrami, pripíše sa vám a točíte ďalej. Symboly s vysokými výhrami však fungujú aj ako Scatter symboly. Ak si vytočíte výhru zo symbolov s vysokými výhrami (planéty), konkrétny farebný symbol planéty zafunguje ako scatter a dostanete jedno pretočenie zadarmo. Ak v tomto pretočení opäť vytočíte nejakú tú výhru zo symbolov s vysokými výhrami, opäť dostanete freespin, no zároveň sa vaša výhra veľmi pekne znásobí jednak počtom zobrazených planét na hracom poli, ale ešte aj súčtom, ktorý nájdete v tabuľke výhier.

Druhým kreatívnym bonusom je bonus Giant spin. Aktivuje sa náhodne pri štandardných spinoch a jeho výskyt nijako neovplyvníte. Pri tomto bonuse sa vám na valcoch 3,4 a 5 zobrazí veľká planéta (jeden zo symbolov s vysokými výhrami) a točíte iba dva zostávajúce valce. Pokiaľ dokážete na zostávajúcich valcoch vytvoriť s bonusovou planétou výhernú líniu, môžete sa tešiť na poriadnu výhru.

Okrem originálneho scatteru je k dispozícii aj jeho tradičný bonusový súputník - Wild symbol. Ten funguje klasicky ako všade inde. Nahrádza chýbajúce symboly v potenciálne výherných líniách.

Stars Awakening? Možno vaša budúca obľúbená hra

Čo dodať na záver? Máme radi originálne hry a online automat Stars Awakening originalitu veru nepostráda. Spočiatku sme si síce k sebe hľadali cestu, no nakoniec sme si naozaj padli do oka a zažili spolu super chvíle. Kreativita v bonusoch sa cení a výška výhier je taktiež slušná. Stars Awakening by nemal chýbať v zozname hier, ktoré treba vyskúšať hoc aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech