Heart of the Frontier

Heart of the Frontier


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Heart of the Frontier zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne Fortuna.
Hraj výherný automat Heart of the Frontier za reálne peniaze v kasíne Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: 01/2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96,09 %
Volatilita: Vysoká
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Free spiny, Wild symbol, Expandujúce Wild symboly, freespiny, turbo režim, automatické hranie

Doba sa mení a online automaty tiež. Emancipácia sa derie vpred a my sme na ňu narazili tam, kde by sme ju nikdy nečakali. Vo westernovom online automate Heart of The Frontier. Parádna atmosféra starého amerického západu podobne ako na automatoch Wild Job či The True Sheriff, no tu však Playtech stavil čisto iba na ženy. Počas celého hrania nenarazíte na jediného muža a to aj napriek tomu, že tu máme všetko, čo dobrý western potrebuje. Prestrelky, šerifku, banditku a samozrejme pokrové karty.

Keď sa stretnú feministky na valcoch divokého západu

Ak by ste mali pochybnosti či bude takýto automat fungovať, nepochybujte. Všetko je ako má byť a navyše si ho užijete v dámskej spoločnosti. Dovolíme si tvrdiť, že medzi dámami, hoc akokoľvek nebezpečnými vám bude možno aj lepšie. Šerifku a banditku dopĺňajú indiánka, farmárka a nechýba ani barová tanečnica.

Online slot Heart of the Frontier má 5 valcov a 3 riadky, pričom vyhrávať môžete na 20 fixných výherných líniách. Hneď po spustení vás zaujme vizuálom. Grafika nám sadla a veľmi rýchlo sme sa cítili, ako na skutočnom divokom západe. Zvuky tomu napomáhajú, aj keď sme si počas celého hrania nezvykli na hranie hudby len počas točenia valcami. Je to pomerne dosť nepríjemné podobne ako pri Playtech automate Rocky, keď sa každým novým zatočením pustí hudba znova. Zážitok je potom značne „sekaný“ a to dokonca aj pri zapnutej funkcií automatickej hry.

Strelecký súboj o bonusy hry Heart of the Frontier

Máme radi, keď sa vývojári snažia bonusy aspoň trochu prispôsobiť téme a potešilo nás, že Playtech sa bonusovými funkciami tiež takto pohral. Začneme však Wild symbolom, ktorý je úplne štandardný ako všade inde. Keď sa zjaví na valci, dokáže nahradiť akýkoľvek chýbajúci symbol v potenciálne výhernej línii.

Oveľa zaujímavejšia je však dvojica expandujúcich Wild symbolov. Nimi sú už spomínané symboly šerifky a banditky. Ak sa tieto dve dámy zjavia na hracej ploche samostatne, fungujú tak, že okamžite expandujú na celý valec a zostanú na obrazovke aj pri ďalších otočeniach. Pomaly sa však posúvajú smerom von z valcov. Banditka sa každým ďalším otočením posunie o valec vľavo, šerifka smeruje na opačnú stranu.

Ten pravý divoký západ sa však prejaví vtedy, keď sa vám podarí vytočiť na valcoch obe naraz. Dva expandujúce symboly súčasne prítomné na valcoch spustia 5 freespinov v bonusovej hre zvanej Showdown.

Ak je aktivovaný Showdown mód, máte k dispozícii 5 voľných pretočení, no zároveň vám oba expandované Wildy ostávajú na hracej ploche a vytvárajú tak veľmi slušnú príležitosť na vytočenie výherných línií. Skvelé je, že aj počas spinov zadarmo môžete vytočiť ďalšie expandujúce Wild symboly, ktoré takisto ostávajú na ploche počas všetkých voľných spinov. Po dokončení freespinov sa spustí pravá prestrelka a na valcoch ostane stáť iba jej víťaz. Ten následne funguje ako klasický samostatný expandovaný Wild symbol a posúva sa po valcoch každým novým spinom. Musíme povedať, že práve Showdown funkcia nás pri automate držala, pretože je zábavná a dobre sa na ňu pozerá.

Cesta na divoký západ na automate zadarmo

Ak patríte medzi milovníkov westernov alebo sa vám len chce tráviť čas v ženskej spoločnosti, bude pre vás Heart of the Frontier veľmi dobrá voľba. Vyzerá dobre, je zábavný a aj pomerne štedrý. Ak by ste si ho chceli vyskúšať, vo Fortuna kasíne tak môžete urobiť aj zadarmo. Tak rozrazte dvere salónu, trocha si zastrieľajte a nejaké to zlato už pre vás určite ostane.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech