Rocky

Rocky


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Typ hry Video automatová hra
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 25 výherných línií
Výhernosť 95,02 %
Minimálna stávka €0,01
Maximálna stávka €25
Ďalšie vlastnosti hry nahradenie symbolov žolíkmi, otočenia zadarmo, bonusové hry, gamble funkcia, jackpot

Ak vám pri skladbe Eye of Tiger nenaskakuje husia koža a nemáte pri nej chuť skočiť do ringu a po 12 kolách sa s monoklami na oboch očiach vrhnúť do náručia svojej milej, ani nečítajte ďalej. Ak však patríte medzi tých čo vyrastali v 80 alebo 90 tych rokoch, neveríme, že vás taliansky žrebec z Philadelphie necháva chladnými a neprežívali ste s ním pri dospievaní jeho strastiplnú kariéru.

Playtech vie čo na hráčov platí a stávka na Stalloneho najslávnejšie filmové alter ego (sorry Rambo), je prakticky stávkou na istotu. Pri filmových licencovaných automatoch však treba byť vždy opatrný a dúfať, že sa vývojári s hrou popasujú dôstojne a neurobia z automatu len ďalší obyčajný slot s filmovým vizuálom. Podarilo sa im to pri Rockym? Čiastočne áno.

Úplne čistá výhra to však nie je a niekoľko kôl mal ROCKY na mále. Našťastie to ale ustál a na konci ostáva dobrý pocit z príjemnej hry. Ak by sa však postavil do ringu napríklad proti KONGovi asi by to na výhru nestačilo.

Automat s dokonalým retro feelingom

Začnime s tým, ako online automatová hra ROCKY vyzerá. Playtech vie robiť pekné hry, ale aj také, ktoré vyzerajú horšie. Rocky našťastie patrí do tej prvej kategórie. Grafika i keď nemá žiaden supermoderný vizuál, k nostalgickej nálade 80tych rokov sedí dokonale. Málokedy nám obrázky jednotlivých symbolov vyvolajú dobrý pocit, no tu sa to podarilo. Nájdete na nich všetky známe postavy, ktoré si z filmov pamätáte. Snáď len tréner Mickey nám chýbal.

Potešilo nás aj nahradenie klasických symbolov 10,J,Q,K a A za písmená R,O,C,K,Y. Spestrením je, že ak sa vám podarí túto kombináciu na valcoch vytočiť v jednom kole, získavate výhru - 5 násobok stavenej sumy.

Trocha nás prekvapilo, že pri hre absentuje hudba. Rockyho téma v hre je, akurát musíte kliknúť na informácie, aby ste ju počuli. No v úvode spomínaný hit od skupiny Survivor by nás do hry vtiahol ešte viac. Až tak vás to však mrzieť nemusí, ostatné zvuky sú pekne prepojené s filmom a prostredím boxu. Musíme sa priznať, že nás napríklad bavilo roztáčať valce iba preto, aby sme počuli, ako pri tom Rocky udiera do boxerského vreca.

Bonusové hry online automatu Rocky stoja za vyskúšanie

Poďme k bonusovým hrám. Tie samozrejme nechýbajú. Nápis ROCKY sme už spomenuli, pozrime sa aj na Wild a Scatter symboly. Wild symbol, na ktorom je zobrazený samotný Rocky, klasicky nahrádza všetky symboly, okrem Scatter symbolu, Bonus symbolu a nenahrádza ani písmená v nápise ROCKY. Ak sa vám podarí na valcoch vytočiť 5 Wild symbolov, získavate Jackpot.

Na Scatter symbole je nápis Rocky taliansky žrebec a ak sa vám podarí žrebca na valcoch vytočiť 3, 4 alebo 5 krát získate odmenu v podobe 15, 20 alebo 25 pretočení zadarmo. Pri freespinoch hráte s 2x násobiteľom výhry. Takisto platí, že ak sa vám podarí pri pretočeniach zadarmo vytočiť opäť 3 a viac scatter symbolov, získate ďalších 15 pretočení zadarmo.

Poslednou bonusovou funkciou, graficky aj herne najprepracovanejšou, je Bonus. Ten získate, ak na prvom a piatom valci padnú v jednom kole Bonus symboly, v tejto hre sú na nich zobrazené boxerské rukavice. Po vytočení takejto kombinácie sa presúvate do boxerského zápasu. Najskôr si vyberiete súpera z trojice Rockyho legendárnych protivníkov Apollo Creeda, Ivana Draga alebo Clubbera Langa. Po výbere sledujete 12 kolový zápas, do ktorého však už nemôžete nijako zasahovať. Výhru si pripíšete vtedy, ak Rocky vyhrá kolo. Pokiaľ sa Rockymu podarí dať súperovi K.O. skôr ako v 12 kole, všetky ďalšie kolá ste vyhrali.

Oplatí sa zahrať automat Rocky?

Aký je náš konečný verdikt? Výhra na body. Rocky je zábavná automatová hra s príjemným retro vizuálom, ktorú určite vyskúšajte. Zahrajte si online automat Rocky zadarmo, bez registrácie priamo u nás na stránke a uvidíte, či aj vo vás vzbudí také príjemné spomienky, ako u nás.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech