The True Sheriff

The True Sheriff


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Dobrodružný automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30 (voliteľné)
Výhernosť (RTP): 96,4 %
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, freespiny, násobenie výhier, multiplikátor výhier

Spoločnosť BETSOFT má vo svojej zbierke stovky skvelých kasínových hier. Na svoje si prídu hráči hracích automatov, videopokru, rulety, či blackjacku. Veľmi solídne spracované sú ich online sloty a nie je problém vybrať si z rôznych zaujímavých tematických hier.

My sme si na recenziu tentoraz vybrali online hrací automat The True Sheriff, ktorého samotný názov už napovedá, že celá hra sa bude odohrávať na americkom Divokom západe. A tak to aj je. Dejstvo je vsadené do malého mestečka High Noon, kde bojuje dobro proti zlu, šerif proti banditovi.

Vymakané 3D animácie sú na každom kroku

Online slot The True Sheriff je 3D videoautomat vybavený fantastickým filmovým vizuálom a skvelými country zvukovými efektami. Je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 30 výherných línii, ktoré si môžete ľubovoľne nastaviť. Na valcoch sa točia symboly postáv banditu, starého kovboja, barmanky a šerifa, ktorý bude počas hrania na vás dohliadať. Ako vy budete točiť valcami, on si medzitým pospí, zapáli a pofajčí cigaru, zatočí koltom, alebo odpľuje.

Jednoduché pravidlá a vynikajúce bonusové hry

Výherné kombinácie na online slote The True Sheriff platia zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci zľava. V prípade, že vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ sú výherné kombinácia na rôznych líniách, výhry sa sčítavajú. Hra obsahuje funkciu automatickej hry, pomocou ktorej si môžete nastaviť automatické točenie až na 100 pretočení.

„Skutočný šerif“ so sebou prináša aj niekoľko atraktívnych bonusových vlastností. Poďme po poriadku. Dôležitým symbolom v hre je symbol koltu. Ak sa zobrazí na strednom valci, šerif stojaci vedľa valcov vytiahne svoj kolt a začne strieľať do valcov. Jeho priamy zásah (maximálne 5) zmení hocijaký symbol na Wild symbol. Tieto vystrieľané Wild symboly, ktoré plnia funkciu žolíka a nahrádzajú chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii, ostanú na svojich pozíciách počas nasledujúceho freespinu. Vytvoriť tak môžu ďalšie výherné kombinácie.

Nemenej dôležitým symbolom je odznak šerifa. V prípade, že sa vám ho podarí vytočiť minimálne 3-krát v neprerušovanom slede, presuniete sa do bonusovej hry s voľnými otáčkami (3 odznaky – 10 freespinov, 4 – 12 freespinov, 5 – 15 freespinov). V tejto bonusovej hre okrem výhier z klasických výherných kombinácii zbierate ďalšie šerifské odznaky, za ktoré získavate násobky výhry – multiplier. Pokiaľ sa vám počas freespinovej hry podarí na každom valci vytočiť minimálne jeden šerifský odznak, multiplier sa zvýši z 1x na 2x. Po zvýšení sa výherná suma nadobudnutá za všetky odznaky šerifa znásobí zvýšeným násobiteľom.

Každú jednu výhru môžete niekoľkokrát znásobiť. Slúži na to tlačidlo Double up. Po jeho zakliknutí sa presuniete do baru, kde na vás čaká fúzatý dedko v klobúku držiac balíček s kartami. Vašou úlohou je uhádnuť farbu vrchnej karty. Ak trafíte, výhru zdvojnásobíte, z čoho má deduško vždy obrovskú radosť. Pokiaľ však neuhádnete správnu farbu, prehrávate a deduško od hnevu odhodí klobúk z hlavy.

To hlavné nakoniec. Keďže na valcoch sa objavuje aj zlý kovboj – bandita, správny šerif by s ním mal narobiť poriadky. A aj narobí. V prípade, že sa vám podarí vytočiť symboly v poradí šerif – kolt – bandita resp. bandita – kolt – šerif v neprerušovanom slede, presuniete sa do bonusovej hry Showdown, kde si to títo dvaja páni medzi sebou chlapsky rozdajú. Vašou úlohou na pozícii šerifa bude uhádnuť, či na minci padne znak (tails) alebo hlava (heads). Správny tip znamená automaticky posun v rebríčku výhier. Zmýliť sa však môžete maximálne dvakrát. Celý tento súboj je ako vystrihnutý z nejakej westernovky a šerif nakoniec banditovi odstrelí klobúk. Na záver musíme dodať, že všetky animácie sú bravúrne spracované, no po čase vás budú čoraz viac zdržiavať, a preto všetko skrátite tlačidlom „Skip“.

Zahrajte sa na šerifa v online kasíne

Online výherný automat The True Sheriff z prostredia Divokého západu si môžete zahrať prostredníctvom online kasína eTIPOS.sk, kde si môžete zatočiť valcami aj zadarmo a lebo sa zúčastniť pravidelných fantastických súťaží a turnajov. Myslíme si, že priaznivci drsných kovbojok si prídu naozaj na svoje.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft