White King

White King


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherný automat White King za reálne peniaze v kasíne Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry Playtech
Téma automatu zvieratá
Dátum vydania 10/2014
Valce 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie 40 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP) 92 %
Volatilita Vysoká
Jackpot Nie
Mobilná verzia Nie
Ďalšie vlastnosti hry wild symbol, stacked wild symbol, free spiny, scatter symbol, gamble

Pokiaľ rovnako ako my sem tam potrebujete úplne vypnúť a sadnúť si k online automatu, ktorý nemá šialené tempo, kopec blikajúcich zbytočností a ktorého zvuky vám nejdú vystreliť mozog z hlavy, tak automat White King od Playtechu je priam balzamom.

Pokoj z neho priam sála a stačí ho zapnúť a presvedčiť sa, že pri jeho hraní vás bude stále sprevádzať veľmi príjemný pocit. Playtech jednoducho vie čo robí a preto postavil celý automat na rodine bielych levov, ktorých majestát pocítite od prvej chvíle.

Levie bonusy stoja za vyskúšanie

White King je online automat s 5 valcami, 4 riadkami a až 40 výhernými líniami. Patrí medzi jednoduchšie automaty a nemusíte sa báť, že by ste sa museli trápiť s nejakými krkolomnými pravidlami. Jednoducho roztočíte valce a vašim cieľom je na nich zreťaziť čo najväčší počet výherných symbolov na niektorej z výherných línií. Nemusíte riešiť nič iné.

Jediné čo vás sem tam vytrhne z príjemne plynúcej hry je aplikácia nejakého toho bonusu. Herné bonusy totiž nechýbajú ani v online automate White King. Základným je Wild symbol. Ten klasicky nahrádza nevýherné symboly v potenciálne výhernej línii a dokáže vám tak zabezpečiť aj takmer stratenú výhru. V tomto automate sa však Wild objavuje ako tzv. Stacked Wild symbol, čiže sa na valci zobrazuje v sérii minimálne troch Wild symbolov, čím vám rastie šanca na prípadnú výhru.

Výhru vám dokáže osviežiť aj druhý bonus, ktorým sú Scatter symboly. Scatter môžete vytočiť na valcoch 2,3 a 4. Keď sa vám to podarí, spustí sa špeciálny nočný mód a vy získate 5 voľných pretočení. Počas freespinov sa navyše častejšie zobrazujú na valcoch Stacked Wild symboly. Poteší, že aj počas pretočení zadarmo sa dajú vytočiť ďalšie free spiny.

White King sa nikam neponáhľa

Ak by sme mali automat White King zhrnúť jedným slovom, napíšeme – príjemný. Hranie plynie pomaly, nič neruší a keby predsa len náhodou zatúžite po rýchlosti, môžete si aktivovať Turbo mód. Ale neveríme, že by ste to chceli urobiť. Ak máte radi Afriku, levy alebo len chcete hrať nenáročný automat, hľadajte v online kasínach práve automat White King.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Playtech