A Night Out

A Night Out


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Klasické
Dátum vydania: 11/2005
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25 voliteľných výherných línií
Výhernosť (RTP): 97.06%
Volatilita:: Nízka/Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: wild symbol, free spiny, scatter symbol, násobiteľ, turbo mód

Či už ste párty lovec alebo usadený tatko od rodiny, pohľad na peknú ženu si určite neodopriete. Niekedy možno aj viac ako pohľad, samozrejme ak vám na to manželka, alebo najnovšie členky hnutia #metoo, neprídu.

Ak chcete znížiť riziko odhalenia na minimum, no zvodných dievčat sa vám vzdávať v žiadnom prípade nechce, online automat A Night Out od Playtechu je liekom na vaše túžby. Ponúka totiž všetko čo má obsahovať každá správna a bujará párty. Zábavu, drinky a dievčatá, ktoré sú tak akurát zaoblené a odhalené.

Aj staršie automaty majú svoje kúzlo

Playtech uviedol automat A Night Out do prevádzky už v roku 2005, ale počas rokov aktívnej služby mu doprial niekoľko plastických operácií. Dnes pri Playtech automatoch teda často narazíte na úplne iný virtuálny stroj ako kedysi. Nemusíte sa však báť, dievčatá sú stále rovnako pekné.

Automat má 5 valcov s troma riadkami a 25 voliteľnými výhernými líniami. Vašim cieľom, a niekedy len zbožným želaním, je prepojiť minimálne tri rovnaké výherné symboly, na niektorej výhernej línii. Prvý symbol v reťazi musí začínať na valci úplne vľavo a ďalšie musia nasledovať smerom doprava. Jedna línia vypláca len jednu (najvyššiu) výhru. Pri výhrach na viacerých líniách sa ale výhry spočítajú.

Pikantné bonusy s tajomstvami

Ak sa považujete za znalca žien, viete, že každá dáma v sebe skrýva nejaký ten bonus a skvelé je, že bonusy ponúka aj automat A Night Out.

Klasickou dvojicou sú Wild symbol a Scatter symbol. Wild symbol tu nevystupuje zo svojho tieňa a tradične nahrádza všetky pôvodne nevýherné symboly vo výherných líniách. Poteší aj to, že okrem toho ešte aj vypláca výhry pri vytočení viac ako 2 Wild symbolov na valcoch.

Scatter symbol je zaujímavejší, hoci jednoduchý. Počet scatter symbolov na valcoch totiž určí násobiteľ vašej pôvodnej stávky. Za tri scatter symboly sa vaša stávka vynásobí x 5, za štyri scattery x 10 a ak sa na valcoch zobrazí až päť scatterov, pôvodná stávka sa násobí x 50.

Tretím do partie je, samotný Bonus symbol. Ten sa zobrazuje iba na valcoch 1 a 5. Ak sa vám ho podarí vytočiť na oboch valcoch zároveň získate bonusovú hru. V nej sú vašou úlohou dve veľmi príjemné veci. Najprv si vyberáte jednu z krásnych žien. Každá slečna skrýva tajomstvo v podobe počtu freespinov, ktoré si jej výberom zabezpečíte. Môžete ich získať až 20.

To však nie je všetko, po zvolení partnerky si ešte vyberáte drink. V drinkoch sú zasa ukryté násobitele vašej výhry z voľných pretočení. Najvyšší je x 10, takže sa určite oplatí vyberať si aperitív čo najpozornejšie. Nám sa takáto bonusová hra naozaj páčila. Predsa len, sme chlapi...

Vyskúšajte A Night Out zadarmo

Myslíme si, že sa páčiť bude aj vám, nielen bonus, ale celý automat. Po liftingu na ňom nebadať, že už je to veterán, naopak kreslená grafika mu dodáva prakticky nestarnúci look a ako sme už napísali, dievčatá sú stále rovnako šarmantné. Takže nevidíme dôvod, pre ktorý by ste nemali automat vyskúšať. Najmä ak su môžete zahrať výherné automaty aj zadarmo. Skúste a rozhodnite sa, dámy čakajú.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech