What the Fox Megaways

What the Fox Megaways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat What the Fox Megaways za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Zábavný automat, alternatívna hra
Dátum vydania: Máj 2021
Valce: 6 valcov, 2 až 7 riadkov
Výherné línie: až do 117 649
Výhernosť (RTP): 95,71%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Ak sa vám páčil online slot Piggy Riches megaways, hrací automat What the Fox! Megaways od Red Tiger sa vám bude tiež a možno aj o čosi viac. Oba nesú prívlastky megaways, čo v preklade znamená, že na nich nájdete tisíce výherných ciest. Navyše obsahujú dostatok atraktívnych špeciálnych funkcií a bonusov, čiže na okázalú výhru sa oplatí počkať.

Pamätáte si na majstra bojových umení z Flaming Fox? Vyzerá to tak, že lišiak ochutnal luxusný život a namieril si to priamo do Vegas. Na výhernom automate What the Fox Megaways fajčí cigary, popíja luxusnú whisky a užíva si život v hriešnom meste. Grafika vyzerá luxusne a okázalo. Valce lemujú nablýskané limuzíny a neónové svetlá kasín vo Vegas. Pýtate sa, čo všetko vás na tomto online slote čaká? Je toho pomerne dosť, ale poďme pekne postupne.

Tisíce výherných línií

Online výherný automat What the Fox nesie prívlastok Megaways. To v praxi znamená, že máte na ňom k dispozícii tisíce výherných ciest. Za tento počet môže skladba automatu. Vyskladaný je totiž zo 6 valcov, na ktorých sa zobrazuje 2 až 7 symbolov. Ak na 6 valcoch pristane maximálny možný počet 7 symbolov, naskytne sa šanca na potenciálnu výhru až na 117 649 Megaways.

Typickou vlastnosťou mnohých automatov od Red Tiger je ich kaskádovitá mechanika valcov (lavínový efekt). Jednotlivé symboly sa de facto netočia, ale padajú na seba. Symboly výhernej kombinácie zo slotu zmiznú a na ich miesto dopadnú nové. Takýmto spôsobom môže získať niekoľko výhier za sebou. Výherné kombinácie musia pozostávať z minimálne 3 rovnakých symbolov a susediť na valcoch. Platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci zľava.

Ďalšie skvelé bonusy

Keďže kasína vo Vegas ponúkajú hráčom nespočetne veľa možností na výhry, ani online slot What the Fox Megaways v tomto smere nezaostáva. Samotný lišiak vystupuje v hre ako Wild symbol. Zobrazuje sa pozdĺž celého valca s náhodným násobiteľom stávky, ktorý sa môže vyšplhať až na x7. Môže sa objaviť maximálne na troch valcoch, čiže najvyšší možný násobiteľ v takomto prípade činí x343.

Symbol Foxy Spins je Scatterom a udeľuje voľné pretočenia s počiatočným multiplikátorom x10, ktorý sa môže počas freespinov vyšplhať až na x20. Aby ste vkročili do bonusovej hry s voľnými pretočeniami, musíte tento symboly vytočiť 3-krát. Každá výhra v bonusovej hre zvyšuje multiplikátor o x1. Každý symbol Foxy Spins v bonusovej hre udeľuje 1 freespin.

Šanca na zisk Jackpotu

Hraním online automatu What the Fox Megaways ste zapojení aj do bonusovej hry o niektorý z progresívnych Jackpotov. Tie sú vytvárané zo všetkých stávok hráčov z tých automatov, ktorých je súčasťou. Mega Drop (Super Drop) rastie do najvyšších súm a môžete ho vyhrať kedykoľvek. Daily Drop Jackpot (denný) funguje na rovnakej báze s tým rozdielom, že je vyplácaný raz za 24 hodín akémukoľvek hráčovi. Hourly Drop Jackpot (hodinový) padá zase raz za každú hodinu.

Hrajte What the Fox Megaways v kasíne aj zadarmo

Online hrací automat What the Fox Megaways vás zavedie do sveta, kam ľudia chodia s jediným cieľom. Vyhrať. Nie všetkým sa to však aj podarí. A čo vám? Budete mať dostatok šťastia a zveľadíte svoje hráčske konto? Vyskúšajte si tento slot v online kasíne na nike.sk, kde nájdete aj jeho demoverziu.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger