Zábavné, oslavné automaty

Zábavné, oslavné automaty zadarmo

Určite ste sa aj vy ocitli v situácii, keď vás neustále jednotvárne točenie valcov prestalo baviť. Zvlášť, keď sa jednalo o automat, ktorý vás príliš neohúril ani grafickým spracovaním. Aj tí najzarytejší fanúšikovia točenia valcov preto z času na čas siahnu po hrách, na ktorých sa dá nielen čo-to vyhrať, ale aj zabaviť, aby sa tak aspoň na čas odreagovali od stereotypných automatov.

A tak vznikajú popri vlne retro vlne ovocných či drahokamových hier zavše aj dáke veselé herné tituly. Vytvoriť niečo také nie je vôbec jednoduché, nakoľko si vyžadujú kvalitné grafické spracovanie, množstvo nevšedných mechaník, animácií a zvukov. Práve svojou farebnosťou patria tieto automaty k tím najkrajším a stávajú sa častokrát výkladnou skriňou online kasín.

Milé potvorky, humorne ladené symboly, veselé animácie či zvuky si vás potom určite na nie malý čas podmania. Aj toľkokrát vo výherných ovocných automatoch umiestňované plody zrazu dostávajú akoby nový, svieži nádych, až máte chuť ich samotným spin buttonom poriadne rozmačkať. Pekným príkladom je napríklad hra Tiky Fruits (Red Tiger), alebo Crazy Fruits (Kajot). Úsmev na tvári Vám isto vyčarujú uletení vtáci v milej vtákovine Slot Birds (Apollo Games), alebo príšerky v očarujúcom slote Jack and the Mystery monsters (Synot Games).

Oslavy na valcoch z rôznych kútov sveta

Zábava je do hier premietnutá nielen skrz roztomilé postavičky a symboly, ale aj vo forme najrôznejších osláv, ktoré sú známe po celom svete. Prostredníctvom nich sa tak razom môžeme ocitnúť v plnom prúde na brazílskom karnevale za neutíchajúcej hudby a všadeprítomného tanca (Brazil Bomba od Yggdrasil), na mexickej oslave dňa mŕtvych (Skull Bonanza od Synot Games), kde sa v hudbe spája temnota s farebnosťou, alebo zavítať na diskotéku a roztočiť to na tanečnom parkete (Disco Danny od NetEnt).

Prípadne sa svet zahalí do zelenej farby a všade okolo uvidíte írskych škriatkov Leprechaunov (Jack in a Pot od Red Tiger), ktorí sú neodmysliteľnou súčasťou osláv dní sv. Patrika. No a nezabúdajme ani na Halloween, ktorý sa aj k nám z ameriky tlačí čím ďalej tým viac (Halloween Fortune od Playtech).

Zabávajte sa automatmi celkom zdarma

Pri hraní zábavných automatov si dávajte pozor na čas, lebo ide o mimoriadne chytľavé kúsky. Vyskúšajte si ich preto najskôr zadarmo a v tej hre, ktorá vás chytí najviac, potom roztancujte bubny za reálne peniaze. Okrem zážitku a dobrej zábavy, tak môžete prísť aj k peknej výhre. Takže... poďme sa zabávať!