Jingle Bells

Jingle Bells


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Jingle Bells za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Klasické online automaty
Dátum vydania: November 2015
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96,25%
Maximálna výhra: 800-násobok
Volatilita: Vyššia
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, dva druhy Scatter symbolu, freespiny, násobiteľ výhier, bonusová hra, turbo režim, automatická hra

Zažite Vianoce na valcoch automatu

Ak budete chcieť okúsiť vianočnú atmosféru kedykoľvek počas roka, tak vám dávame do pozornosti online hrací automat Jingle Bells od Red Tiger. Dej hry sa odohráva v krásne vyzdobenej miestnosti útulného domčeka vo Svete Hier niké. Nad horiacim krbom sú zavesené čižmičky, stromček je rozsvietený a za oknami poletujú snehové vločky. Už len Santa chýba.

Výherný automat Jingle Bells sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a výhru vám prinesie 20 výherným línií. Na valcoch sa vám zobrazujú typické vianočné symboly ako zvončeky, hviezdy, čižmičky, lízanky, či ozdoby. Okrem týchto symbolov zbadáte aj klasické kartové symboly 10, J, Q, K, A.

Santove čarovné bonusy

Hou Hou Hou...Presne touto známou hláškou Santu sme reagovali na všetky tie bonusy, ktoré sme v tomto vianočnom automate objavili. Wild symbol tu znázorňuje vianočný darček a ako sme si už zvykli, aj tu vystupuje ako žolík a nahrádza chýbajúce symboly vo výherných líniách. Ani na obľúbený Scatter symbol tvorcovia hry nezabudli a dokonca tu nájdete až dva typy tohto symbolu. Prvý nesie názov „FREE SPINY“ a keď sa zjaví na valcoch 3x, objavia sa tri vrecia plné darčekov. Z nich si vyberiete jedno a hneď po označení zistíte, koľko voľných zatočení ste získali. Druhý variant Scatter symbolu znázorňujú Santove sane s nápisom „BONUS“. Ak si vytočíte tieto tri symboly, ocitnete sa v bonusom kole, kde môžete získať až 800-násobok vašej stávky.

Určite očakávate od Red tiger online automatu aj ďalšie bonusové vlastnosti. Nemôžeme predsa zabudnúť na Santu, ktorý v tomto automate rozdáva darčeky doslova na každú stranu. Táto obľúbená postavička sa objaví náhodne. Vtedy vždy všetko zhasne a Santa začína úradovať. Potichučky po špičkách prejde popred valce, na ktoré môže vyhadzovať darčeky v podobe Wild symbolov, alebo vám jednoducho pričaruje krásnu výhru. No ani to ešte nie je všetko, čo tento Santa dokáže. Vie totiž na valce posunúť aj obrovský mega Wild symbol (3x3) a opäť tak máte šancu na parádnu sumičku. Rovnako vám môže prísť zasvietiť stromček, ktorý tu vystupuje ako násobiteľ výhry. Bonusov je v online automate Jingle Bells skutočne neúrekom, a preto vám môžeme túto hru odporučiť všetkými desiatimi.

Okúste vianočný slot Jingle Bells zadarmo na nike.sk

Keď sa zoznámite s vianočným automatom Jingle Bells zrejme nám dáte za pravdu, že táto hra je vskutku geniálna. Vyskúšať si ju môžete zahrať aj úplne zadarmo v kasíne Niké. Ak vás zaujme a rozhodnete sa vytvoriť si hráčsky účet, určite využite skvelú možnosť, ktorú Niké ponúka. Po registrácii vám automaticky pripíšu 50 voľných zatočení zadarmo bez akýchkoľvek ďalších podmienok.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger