Big Blox

Big Blox


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Online hra Big Blox zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne Tipsport.
Hraj výherný automat Big Blox za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Zábavné výherné automaty
Rok vydania: 24.8.2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 96,2 %
Volatilita: nízka - stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Mega symboly, autoplay

V tejto našej recenzii sa bližšie pozrieme na online výherný automat s názvom Big Blox. Ide o slot zo štúdia Yggdrasil, ktorého vývojári nám už neraz predviedli, že patria medzi veľmi kreatívnych a nápaditých tvorcov hier.

Tajuplné sošky vládcami automatu

Big Blox je výherný automat pozostávajúci z 5 valcov, 3 riadkov, a k výhre vám pomôže 243 rôznych ciest, teda ide o nelíniový automat. Výherný spin teda zaznamenáte, ak si na aspoň troch susediacich valcoch vytočíte rovnaké symboly, pričom výherná kombinácia musí začínať na prvom valci zľava. Navyše ak si vytočíte výhernú kombináciu a na niektorom z valcov sa nachádza viac výherných symbolov, výsledná výhra sa násobí. Hlavným motívom tohto slotu sú záhadné kamenné sošky, ktoré vystupujú v podobe osmičky bežných symbolov. Hraciu plochu z oboch strán lemujú kamenné totemy a všetky tieto aspekty tak dávajú automatu Big Blox priam až mýtický nádych. Po grafickej, či zvukovej stránke znova tvorcom nemáme čo vytknúť. Panel so všetkými dôležitými prvkami ovládania nájdete ako u väčšiny Yggdrasil hier pod valcami.

Megasymboly pri každom zatočení

Ak máte radi hry od Yggdrasilu s poriadne nadupanými bonusmi a funkciami ako tomu je napríklad pri slotoch Jungle Books alebo Lucha Maniacs, tak pri online automate Big Blox je to o niečom inom. Vývojári totiž stavili na jednoduchosť a prehľadnosť, avšak to neznamená, že na bonusy úplne zabudli. Aký by to bol automat bez Wild symbolu? Tento tradičný špeciálny symbol nájdete aj v tomto slote a ako je to už zvykom pri väčšine hier, aj v tomto prípade plní divoký symbol funkciu žolíka a nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Hlavné slovo v hracom automate Big Blox majú však „Megasymboly“ zobrazujúce sa na valoch pri každom jednom vašom zatočení. Počas každého spinu sa náhodnom mieste plochy objaví veľký symbol tvorený skupinou totožných symbolov. Jeho veľkosť je väčšinou 2x2 symboly, no táto veľkosť býva aj väčšia. Dokonca sa môže stať, že na ploche sa zobrazí megasymbol v rozmere 5x3, ktorý by tak pokrýval všetky valce a priniesol by vám famóznu výhru. S týmito megasymbolmi dostáva hra hneď iný rozmer a výhry vám tu tak môžu padať ako na bežiacom páse. Keby sme však mali povedať, čo nám v slote Big Blox troška chýbalo, určite by to boli pretočenia zadarmo, na ktoré sme si pri väčšine slotov od Yggdrasil už takpovediac zvykli.

Hrací Automat Big Blox nájdete v kasíne

Ak hľadáte prehľadný výherný automat s jednoduchými bonusmi a plynulou hrou, určite vám slot Big Blox odporúčame všetkými desiatimi. Dajte šancu tomuto vydarenému kúsku a zahrajte si ho na skúšku aj zadarmo v online Tipsport kasíne. A ak hrávate cez mobil, túto hru si zamilujete.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil