Wolf Hunters

Wolf Hunters


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Wolf Hunters za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Dobrodružný výherný automat
Dátum vydania: 24. 9. 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,3 %
Volatilita: Stredne-vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, lepivé Wild symboly, expandujúci Wild symbol, re-spiny, BONUS symboly, free spiny, autoplay

Hon na vlkolaka na valcoch automatu

Pripravte sa na poriadne temné a krvilačné dobrodružstvo. V tejto recenzii sa budeme venovať online hraciemu automatu s názvom Wolf Hunters, ktorý Tipsport online kasíno zaradilo do svojej ponuky len nedávno. Za jeho vznikom stojí kreatívny provider Yggdrasil, do ktorého repertoára hier patria také skvelé automaty ako napríklad Gem Rocks alebo Lucha Maniacs, ktoré si už tiež môžete na Slovensku zahrať.

Dej slotu Wolf Hunters sa odohráva na strašidelnom zámku, kde budete mať dočinenia s bájnym vlkolakom. Hra je doslova preplnená rôznymi bonusmi a špeciálnymi funkciami, ale k tomu si niečo povieme až o chvíľu. Hracia plocha online automatu Wolf Hunters je tvorená 5 valcami, 3 riadkami a 20 výhernými líniami platnými klasicky zľava. Na valcoch si môžete vytočiť 7 bežných symbolov, pričom vašou úlohou je vytvorenie výhernej kombinácie zloženej z minimálne troch rovnakých symbolov. Dokonalá grafika slotu je doplnená o desivý hudobný podmaz, ktorý ešte viac umocňuje zážitok z hry. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, všetko pre hranie nájdete v dolnom paneli, kde si viete navoliť výšku stávky, spustiť roztočenie valcov a taktiež si tu dokážete aktivovať funkciu autoplay.

Bonusmi a free spinmi sa to len tak hemží

Okrem bežných symbolov si môžete na valcoch vytočiť aj viaceré špeciálne symboly. Prvým takýmto symbolom je Vlkolak, ktorý má zo všetkých symbolov najvyššiu hodnotu. Zastaviť sa môže na každom valci a vtedy sa ho budú snažiť lovec alebo lovkyňa počas animácie zasiahnuť. Keď sa im to podarí, symbol Vlkolak sa zmení na lepivý Wild symbol a získate vďaka tomu re-spin. V prípade, že ho lovci nezasiahnu, symbol Vlkolak sa správa ako bežný symbol. Každý zásah Vlkolaka znižuje jeho život o 1 dielik a po vynulovaní jeho života získate 10 Free Spinov Vraha. V priebehu hry s týmito zatočeniami zadarmo sa všetky symboly Vlkolaka zmenia na Wild symboly a na valcoch expandujú.

Ďalším špeciálnym symbolom je už zmieňovaný Wild symbol nahradzujúci všetky ostatné symboly. Vždy, keď si tento symbol na ploche vytočíte, automaticky získate re-spin v priebehu ktorého sa divoký symbol stane lepivým symbolom.

Poslednými špeciálnymi symbolmi sú dva symboly BONUS znázorňujúce lovca a lovkyňu. Tieto symboly si môžete vytočiť len na prvom a poslednom valci a ak sa tak stane, obdržíte 10 Free Spinov. Počas tejto hry s voľnými pretočeniami majú lovci väčšiu šancu na zásah vlkolaka. V tomto režime hry s free spinmi si môžete lovkyňu a lovca navyše vylepšiť, a to nasledovnými spôsobmi:

  • Akonáhle počas hry s free spinmi nazbierate 3 bonusové symboly Lovkyne, tak tento symbol Lovkyne sa vylepší a obdržíte 2 dodatočné free spiny. Ak zlepšená Lovkyňa zasiahne Vlkolaka, tento symbol sa zmení na Wild symbol a expanduje na valcoch hore a dole o 1 miesto.
  • Akonáhle počas hry s free spinmi nazbierate 3 bonusové symboly Lovca, tak tento symbol Lovec sa vylepší a obdržíte rovnako 2 dodatočné free spiny. Ak upgreadovaný Lovec zasiahne Vlkolaka, tento symbol expanduje na valcoch doľava o 1 miesto.

Aby toho nebolo málo, je tu ešte jeden režim hry s voľnými zatočeniami. Rovnako ako pri Vlkolakovi, tak aj pri Lovkyni a Lovcovi máte zobrazené počítadlo. Po každom zásahu Vlkolaka získate jeden bod hnevu navyše. Keď sa vám podarí získať 100 bodov hnevu Lovkyne alebo Lovca automaticky získate 10 Loveckých Free spinov. Počas všetkých týchto zatočení zadarmo sú symboly Lovkyne a Lovca vylepšené.

Nadupaný automat Wolf Hunters si v kasíne najskôr vyskúšajte

Úprimne sa ani nečudujeme, ak máte zo všetkých tých bonusových funkcii, ktoré online automat Wolf Hunters ponúka, zmätok. Táto hra určite nepatrí medzi nenáročné oddychovky s jednoduchým točením valcov a ani ju neodporúčame hrať na viacerých automatoch súčasne. Je určená predovšetkým hráčom, ktorí vyhľadávajú sloty s veľkým množstvom bonusov a minihier. No určite si vyskúšajte automat Wolf Hunters najskôr zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil