9k Yeti

9k Yeti


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Author: Yggdrasil
Téma automatu: Dobrodružný online automat
Dátum vydania: 14. 11. 2019
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 4 096 výherných ciest
Výhernosť (RTP): 97 %
Volatilita: vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Free spiny, autoplay

Himalájske dobrodružstvo v automate

Počuli ste už o Yetim? Kto by nie, všakže? O tomto legendárnom stvorení kolujú už oddávna rôzne príbehy. Práve Yeti zohráva hlavnú rolu v online výhernom automate s názvom 9k Yeti. Za vytvorením tohto slotu sú šikovné ručičky vývojárov z Yggdrasil. Zavedú do miest, odkiaľ legendárny Yeti pochádza, a tak sa rázom ocitnete v Himalájach, najvyššom pohorí Zeme.

Grafika online hry 9k Yeti dokonalo vykresľuje atmosféru tohto miesta. Všade samý sneh, ľad a obrovské štíty. Na hracej ploche, ktorá pozostáva zo 6 valcoch a 4 riadkov, sa zobrazujú symboly späté s Himalájami, a preto tu zazriete Yetiho, horolezcov, nosičov, stany, horolezecké cepíny či laná. Tieto symboly s vyššou hodnotou sú doplnené ešte o kartové symboly (10, J, Q, K, A) a o dva špeciálne bonusové symboly. Vyhrávate tu vďaka výherným cestám, ktorých je až 4 096 a nahrádzajú klasické výherné línie, pričom výhra je tvorená za sebou idúcimi symbolmi zľava doprava, ktoré začínajú na prvom valci.

Ak si online hrací automat 9k Yeti spustíte na mobile, môžete si vybrať jeden z dvoch typov rozloženia valcov. Tým prvým je klasické usporiadanie ako pri desktopovej verzii, to znamená, že valce sú umiestnené vedľa seba a roztáčajú sa zhora nadol. V mobilnej verzii si môžete nastaviť takzvaný „BIG REEL Portrait Mode“, v ktorom je všetkých šesť valcov umiestnených na sebe a roztáčajú sa z pravej strany doľava. Ktorá možnosť vám bude vyhovovať viac? Vyskúšajte.

Najvyššia hora sveta a stopy Yetiho ako bonusové symboly

Ako sme už v úvode spomínali, ani v tomto výherom automate nebudete ukrátení o špeciálne bonusové symboly. Nachádzajú sa tu Wild symbol aj Scatter symbol. Divoký symbol tu znázorňuje najvyšší vrch Zeme Mount Everest a rovnako ako vo väčšine hier aj tu nahrádza každý symbol okrem Scatter symbolu. Práve Scatter symbol tu znázorňujú stopy Yetiho s názvom „FREE SPINS“. Stačí vám tento symbol vytočiť aspoň na troch valcoch a automaticky získate otočenia zadarmo. Za 3 Scatter symboly budete mať 8 free spinov, za 4 to bude 15 voľných spinov, 5 Scatter symbolov znamená 40 zatočení zadarmo a za 6 symbolov s Yetiho stopou obdržíte fantastických 88 hier zadarmo. Ale to zďaleka ešte nie je všetko.

Keď sa presuniete do bonusovej hry s voľnými zatočeniami, tak aj tu môžete natrafiť na ďalšie voľné zatočenia, avšak v bonusovej hre už ich počet nie je taký bohatý ako v základnej hre. No čo by to bol za Yggdrasil automat, keby neponúkal niečo špeciálne. Ak sa počas voľných zatočení na valoch zobrazí symbol Yetiho s Wild symbolom a spin nie je výherný, funkcia „Snehová búrka“ vám pomocou silného vetra zamieša a premiestni symboly tak, aby bola vytvorená výherná kombinácia.

Zahrajte si dobrodružný automat 9k Yeti v kasíne

Keď sme hneď v úvode zistili, že výherný automat 9k Yeti pochádza z dielne Yggdrasil, bolo nám jasné, že na nás čaká ďalší premakaný slot. A veruže tak aj bolo. Krásne grafické prvky popreplietané štedrými bonusmi nás opäť raz uchvátili, a preto nám neostáva nič iné, ako vám ho odporučiť všetkými desiatimi.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil