Yggdrasil automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Yggdrasil

Tí, ktorí majú radi hry so severskou mytológiou, určite už názov Yggdrasil počuli. Pre obyvateľov severu je Yggdrasil tzv. Strom sveta. Bol považovaný za vstup do všetkých 9 mýtických svetov. Spoločnosť s rovnomenným názvom si vzala tento výklad doslova a pomocou svojich hier chce svojich hráčov preniesť tam, kde doteraz ešte neboli. Do ríše skvelej zábavy a parádnych výhier.

Spoločnosť Yggdrasil vznikla v roku 2013 v Štokholme, vo Švédsku. Jej zakladateľ, Frederik Elmqvist, bol pôvodne výkonným riaditeľom iného giganta v oblasti hazardných hier – spoločnosti NetEnt. Vplyv tejto firmy je na online automatoch od Yggrdasil badateľný doteraz. Aj tu je snaha ponúknuť hráčovi komfort a plnohodnotný zážitok z hrania, nielen bezduché točenie valcami. Hry od Yggdrasil sú licencované nielen na Malte, ale aj na viacerých lokálne regulovaných trhoch.

Yggdrasil je kvalita. Či už hovoríme o jeho gamingovej platforme – iSense 2.0, alebo o jednotlivých online hrách, Yggdrasil patrí k špičke. Podporu najnovších technológií má táto spoločnosť v krvi. Bola vôbec prvým tvorcom v rámci igamingu, ktorá pochovala Flash a kompletne prešla na HTML5. Vďaka tomu jej produkty bez problémov fungujú okrem počítačov aj na mobiloch a tabletoch.

Samozrejme, z pohľadu hráčov je najdôležitejšia zábava. A tu Yggdrasil hry doslova excelujú. Nielen dobre vyzerajú a ponúkajú tiež zaujímavé bonusové funkcie. Snažia sa vás zapojiť do hrania aj inak. Ide doslova o interaktívne diela, kde naozaj záleží na vašich zásahoch. Často sa počas točenia valcov stane, že dostanete nejakú špeciálnu úlohu a pomocou interakcie s automatom môžete získať špeciálne bonusy, prípadne si výrazne navýšiť svoju výhru.

O tom, že Yggdrasil myslí ďaleko dopredu svedčia aj ďalšie funkcie, ktoré ich hry ponúkajú. Napríklad skvelé prepojenie so sociálnymi sieťami. Autori vedia, že dnešní hráči sa radi pochvália svojimi výhrami. A tak Yggdrasil automaty umožňujú ľuďom zdieľať čokoľvek z hry stlačením jediného tlačidla. Za nás majú aj za toto palec hore.

Ponuka hier od tohto providera síce nie je taká široká, ako je to u jeho veľkých konkurentov, ale každá z hier je naozaj taká prepracovaná, že hravo prekonáva konkurenčné tituly. Okrem automatových hier ponúkajú severania aj stieracie žreby, Keno a Lotto Express. Vyberie si tak naozaj takmer každý.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj