Sunny Shores

Sunny Shores


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Sunny Shores za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Ovocný výherný automat
Dátum vydania: 24. 5. 2017
Valce: 5 valcov, 5 riadkov
Výherné línie: 27 (obojstranné)
Výhernosť (RTP): 96,2 %
Volatilita: nízka
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Re-spin, Wild symbol, lepivý Wild symbol, autoplay

Ovocný automat trocha inak

Ak si poviete, že ovocné výherné automaty sú všetky ako cez kopirák, tak hra s názvom Sunny Shores vám tento pohľad jednoznačne vyvráti. Tvorcovia z Yggdrasil sa s týmto online automatom krásne vyhrali a dokázali pre online casino zo všednej témy urobiť poriadne vyčačkaný skvost.

Po zapnutí výherného automatu Sunny Shores budete mať pocit, že ste sa ocitli akoby v rozprávke. Všetko v tejto hre je krásne animované a doslova roztomilé. Poďme však už k tým najpodstatnejším vlastnostiam tohto online slotu. Sunny Shores je 5x5 výherný automat s 27 obojstannými výhernými líniami. Teda výhru zaznamenáte, ak si na valcoch vytočíte výhernú kombináciu zľava alebo aj sprava, ktorá musí pozostávať aspoň z 3 rovnakých symbolov. Slot disponuje siedmimi bežnými symbolmi, pričom šesticu ovocných symbolov dopĺňa perla, ktorá je aj zároveň symbolom s najvyššou hodnotou.

Slniečko má veľkú moc

Jediným špeciálnym symbolom hracieho automatu Sunny Shores je symbol Sunny WILD. Znázorňuje ho usmiate slniečko, ktoré keď sa na valcoch objaví, rozžiari všetko navôkol. Avšak dokáže toho oveľa viac. Prvou funkciou tohto divokého symbolu je tradičné nahradzovanie všetkých ostatných symbolov vo výhernej kombinácii. Navyše každý Sunny Wild symbol zastavený na valcoch sa vždy roztiahne najmenej do 2 opačných smerov, pričom toto rozťahovanie môže byť vykonané pomocou 1 alebo 2 ďalších Sunny Wild symbolov v každom smere. Akonáhle expandovanie symbolu presiahne valce, pokračovať bude z opačnej strany valca. Aby toho nebolo málo, pri každom zobrazení divokého symbolu na hracej ploche obdržíte re-spin. Počas tohto voľného zatočenia sa stanú všetky Sunny Wild symboly lepivými a ostanú na svojich miestach. Ak sa nový rozťahujúci Sunny Wild symbol zastaví aj počas re-spinu, získate ďalšie otočenie zadarmo.

Zabavte sa hraním automatu Sunny Shores v kasíne

Sme skutočne radi, že ovocné automaty sa dajú prezentovať aj skutočne kreatívnym spôsobom. Mnohí kasínoví hráči obľubujú ovocné klasiky ako Burning Hot alebo Fruiti, no my sme presvedčení, že aj hra Sunny Shores od Yggdrasil si zaslúži ich pozornosť. Určite si túto zaujímavú a pohodovú hru vyskúšajte zahrať v online kasíne Tipsport aj vy. Hra je samozrejme dostupná aj cez mobil.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil