Fruiti

Fruiti


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Fruiti za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, Gamble (Risk)

Niečo podobné sa nám pod ruku veru už dlho nedostalo. Nad novinkou v eTIPOS.sk kasíne, online výherným automatom Fruiti, sme zo začiatku poriadne ohŕňali nos. Neobsahuje totiž žiadne namakané bonusové prvky. Mali sme veľmi malú dušičku, či nás bude vôbec baviť a hlavne či z neho aj niečo vymačkáme.

Aj napriek absencií niektorých známych a obľúbených bonusových funkcii však musíme priznať, že sme pri ňom strávili viac času ako sme si na začiatku mysleli. Online slot Fruiti, ktorý je produktom spoločnosti SYNOT Games, pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línii. Symbolmi sú klasické znaky v podobe sedmičiek a ovocia. Výherné kombinácie platia zľava doprava a podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Za sedmičky až 500-násobok stávky

Čo sa týka bonusovej štruktúry, nemá v sebe žiadny Wild symbol, bonusovú hru, či pretočenia zadarmo. Obsahuje len Scatter symbol, ktorým je žltá hviezda. Ak sa vám tento symbol podarí vytočiť minimálne 3-krát, získate výhru v hodnote 2-násobku stávky. Za 4 máte 10-násobok a za 5 je to 50-násobok stávky. Aj vám to príde málo? Pravda je, že v porovnaní s inými symbolmi je Scatter symbol iba chudobným príbuzným. Veď len za 3 sedmičky na valcoch získate 20-násobok stávky, za 4 je to 200-násobok a za 5-násobené vytočenie sedmičky zinkasujete 500-násobok stávky. A to je už teda šialené číslo!

Ani ostatné ovocné symboly na tom nie sú až tak katastrofálne. Preto teda trošku nerozumieme tomu, prečo je Scatter symbol tak málo ohodnotený. Ok, výhodou je, že nemusí byť v žiadnej výhernej línii, ale aj tak sa nám tie výhry pri ňom zdajú príliš malé. Malou náplasťou tejto „bonusovej chudoby“ je možnosť násobenia výhier pomocou funkcie Gamble (Risk). Stačí správne tipovať, akej farby sú zakryté karty.

V kasíne eTIPOS.sk si zahráte Fruiti aj zadarmo

Po tomto krátkom opise je jasné, že online výherný automat Fruiti je vhodný vyslovene pre nováčikov resp. začínajúcich hráčov kasína. Žiadne komplikované funkcie bonusov, jednoduchá grafika a príjemná hudba v pozadí. To všetko môžete nájsť v online kasíne eTIPOS.sk na hracom automate Fruiti, kde si ho môžete vyskúšať úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games