Burning Hot

Burning Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Burning Hot zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Burning Hot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Amusnet (EGT)
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 96,45%
Volalita: Nižšia stredná (2/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, 4 progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocná klasika s modernými bonusmi

Patríte k tým hráčom, ktorým cez ruky prešlo mnoho klasických ovocných automatov, no ani jeden z nich vás neupútal? Chápeme ak ste nenašli doteraz žiadny taký, ku ktorému by ste radi a pravidelne vracali. Ovocných mašín je neúrekom a vybrať si ten svoj je naozaj náročné. A čo tak to skúsiť s online hracím automatom Burning Hot z ponuky kasína etipos.sk? Možno práve tento slot bude vašou správnou voľbou. My sa vám ho pokúsime v krátkosti predstaviť.

Online automat Burning Hot od spoločnosti Amusnet tvorí 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Absencia freespinov v Burning Hot

Popularita výherných automatov je úzko spätá s ich bonusovou výbavou. Keďže slot Burning Hot disponuje nemalým množstvom špeciálnych vlastností, priazeň hráčov si môže veľmi ľahko získať. Prvým bonusovým symbolom je už klasicky Wild symbol. Vyobrazený je ako zelený štvorlístok objavujúci sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Okrem toho, že supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, plnú ešte jednu dôležitú úlohu. Akonáhle je súčasťou výhernej kombinácie, expanduje po celom valci, čím podstatne zvýši šance na zisk niekoľkých výherných kombinácii.

Druhým bonusom je Scatter symbol. A práve s ním sme mali menší problém. Autori automatu z Amusnet tu síce zakomponovali rovno 2 Scatter symboly (hviezda a symbol dolára), no ani cez jeden nie je možné získať obľúbené freespiny. To nás nepríjemne prekvapilo. Za ich vytočenie, úplne rovnako ako aj pri automate Royal Secrets, získate „iba“ okamžité výhry. Za 3 symboly dolára dostanete 3-násobok stávky, za 4 je to 20-násobok, no a za 5 až 100-násobok stávky. O niečo horšie je to s hviezdou, ktorá sa objavuje na 1., 2. a 3. valci. Ak ju na nich vytočíte, získate 20-násobok stávky. Najvyššiu hodnotu má na slote symbol sedmičky. Za päťnásobné vytočenie tohto symbolu obdržíte až 600-násobok stávky.

Lákadlom sú 4 progresívne Jackpoty

Na to, aby ste sa dopracovali k vyšším výhram, môžete využiť aj dve ďalšie možnosti. Každú jednu výhru môžete 5x zdvojnásobiť. Stačí zakliknúť tlačidlo Gamble a pustiť sa do riskovania. Na to, aby ste výhru zdvojnásobili, stačí uhádnuť farbu nasledujúcej karty. Pokiaľ však neuhádnete, o výhru prídete. Takže tu odporúčame viac opatrnosti.

Ďalšou lahôdkou Burning Hot sú 4 progresívne Jackpoty. V riadku nad valcami vidíte ich priebežne narastajúce stavy. Táto doplňujúca hra o progresívne Jackpoty sa spúšťa náhodne. Navyšovanie jackpotových úrovní prebieha po výpočte percentuálnej čiastky z hodnôt kvalifikujúcich sa stávok hráčov. Pokiaľ by sa vám jackpotová hra spustila, vašou úlohou bude spomedzi 12 kariet s logom Amusnet otočenými lícom dole vybrať 3 karty rovnakej farby.

Skúste Burning Hot najprv zadarmo v kasíne

Online výherný automat Burning Hot si môžete vyskúšať aj zadarmo v online kasíne eTIPOS.sk. Tento zaujímavý ovocný slot by sa vám mohol zapáčiť, pretože má v sebe potrebnú dávku napätia a adrenalínu. Hra o neustále narastajúce jackpoty je veľkým lákadlom. Skúsite to?

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet