Viking Rising

Viking Rising


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Viking Rising zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat Viking Rising za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Amusnet
Téma automatu: Dobrodružný automat, severská mytológia
Dátum vydania: August 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 96,65 %
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, násobiteľ výhier, freespiny, progresívne jackpoty, automatická hra

Zapleťte si brady, chyťte svoje virtuálne sekery a štíty, pretože automat Viking Rising od Amusnet vás pozýva do divokého sveta severských legiend. Je čas nastúpiť do drakkaru a pustiť sa do víru dobrodružstva, kde každý spin odhaľuje príbehy plné odvahy a nekonečných bohatstiev skrytých vo fjordoch severu.

Vizuál a hudba

Online výherný automat Viking Rising si vás získa už na prvý pohľad. Súmrak nad fjordmi, kde sa zrkadlí záblesk polárnej žiary, vytvára dychberúcu kulisu. Valce sú ozdobené peknými ornamentmi, ktoré odrážajú vikingské umenie a remeselnú zručnosť. Hudobný sprievod s rytmickými bubnami a melódiami lýr vás prenesie na palubu pravej vikingskej lode, ktorá je pripravená vyplávať na dobrodružnú výpravu za výhrami.

Dej hracieho automatu Viking Rising sa odohráva na 5 valcoch a 3 riadkoch. Bojisko tvorí 10 výherných línií, kde každá správna kombinácia symbolov môže znamenať víťazstvo. No a aby ste ho zaznamenali, musíte vytočiť aspoň tri rovnaké symboly vedľa seba so začiatkom na prvom valci zľava. Nič zložité.

Bonusy a jackpoty

V automate Viking Rising vás čakajú bonusy, ktoré sú ako stvorené pre skutočných vikingských dobyvateľov. Dôležitým prvkom v hre je expandujúci Wild symbol, ktorý sa objavuje na valcoch 2, 3 a 4 a pri aktivácii dokáže pokryť celý valec. Objaviť sa môže i s násobiteľmi x1, x2 a x3.

Scatter symboly v tomto automate slúžia ako mostík k voľným pretočeniam, kde máte na výber zo štyroch rôznych možností – viac freespinov s nižšími násobiteľmi alebo menej freespinov s vyššími násobiteľmi. Napríklad Bojovník ponúka 11 freespinov a násobiteľ Wild symbolu s hodnotou x2.

A ak máte radi vzrušenie a risk, funkcia Gamble vám umožní zdvojnásobiť svoje výhry tým, že uhádnete farbu skrytej karty. Navyše, automat Viking Rising prichádza s progresívnymi jackpotmi od Amusnet. Počas tejto funkcie, ktorá sa spúšťa úplne náhodne, budete vyberať z 12 kariet otočených lícom nadol, až kým nenájdete tri zhodné symboly.

Skúšajte zadarmo, hrajte v kasíne

Otestujte svoje vikingské schopnosti a vyskúšajte si tento zaujímavý hrací automat zadarmo vo forme demoverzie. Hru nájdete aj v kasíne na ecasino.etipos.sk a je samozrejme dostupná aj na mobile či tablete. Staňte sa Vikingom, ktorý sa nebojí žiadnej výzvy.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet