Amusnet automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Amusnet

Spoločnosť Euro Games Technology (EGT) vznikla v roku 2002 a sídli v Bulharsku. Aj napriek tomu, že je na trhu pomerne krátko, radíme ju medzi najrýchlejšie rastúce spoločnosti v oblasti svetového gamblingu. Aktivity firmy sa vzťahujú na vývoj, produkciu a distribúciu rozličných druhov herných produktov. EGT má veľmi široké produktové portfólio. Zameriavajú sa na video sloty, hracie automaty, jackpot systémy, elektronické rulety, blackjackové stoly a množstvo iného vybavenia herní a kasín. Jednotlivé výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a výhodnou cenou.

Z Bulharska a okolitých krajín na území Balkánu, sa postupne rozšírili do celého sveta. Dnes ich poznajú ľudia vo viac ako 80 krajinách v Európe, Ázii, Južnej Amerike a Afrike. Úspech zožali aj na mnohých výstavách.

Súčasťou EGT je aj spoločnosť EGT Interactive, ktorá vyvíja komplexný softvér učený pre online gaming. EGT Interactive ponúka množstvo jedinečných online slotov, s ktorými ste sa určite neraz stretli aj vy. Hry, ako napríklad 40 Super Hot, Burnning Hot, Shining Crown, či Amazon´s Battle patria medzi najobľúbenejšie na svete. Online hry sa vyznačujú veľmi atraktívnym RTP.

Typický pre sloty od EGT Interactive je unikátny retro dizajn. To znamená, že v týchto hrách nájdete starú dobrú klasiku – od symbolov šťavnatých citrónov, cez čerešne, melóny, až po strapce hrozna. Primiešate nejaké sedmičky, zvončeky a dobrá hra s obrovskou šancou na výhru je na svete. Nedajte sa však zmiasť, automaty nepôsobia vôbec zastaralo, práve naopak. Reálne 3D animácie a nápaditá grafika vás okamžite dostanú.

Grafické spracovanie nie je jediná vec, ktorá vás prinúti si ich zamilovať. Hráči obľubujú EGT Interactive hry kvôli častým bonusom, ktoré sa objavujú vo forme zatočení zadarmo. Tieto sloty si užije každý, kto vyhľadáva kombináciu vzrušenia, napätia a klasického prostredia, ktoré prinieslo už mnohým hráčom nemalé sumičky. Tak čo, ktorý vyskúšate ako prvý?

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:
TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj