27 Wins

27 Wins


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra 27 Wins zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne TIPOS.
Hraj výherný automat 27 Wins za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Február 2019
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95,96%
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Klasický EGT automat 27 Wins

Online hrací automat 27 Wins je klasika. Obsahuje všetky základné prvky, presne tie, ktoré sa objavili pri vytváraní úplne prvých online automatov s ovocnou tematikou. Hrateľnosť nevyžaduje od hráča žiadne špeciálne schopnosti. Ide o veľmi jednoduchý slot v ponuke etipos.sk online kasína, ktorý odporúčame nenáročným, ale aj neskúseným hráčom.

Výherný automat 27 Wins skonštruovala spoločnosť EGT, ktorá sa v celosvetovom meradle radí medzi popredných vývojárov klasických online automatov. Hra je zložená z 3 valcov, 3 riadkov a 27 pevne stanovených výherných línii. Jednotlivé symboly sú vytvorené čo najjednoduchšie s minimálnymi detailmi. Čerešne, citróny, slivky a melóny sú ovocnými symbolmi s nižšími násobkami stávok, o niečo viac získate za hrozná a jablká. Najvyššie násobky stávok ponúkajú neovocné symboly.

Bonusové funkcie automatu 27 Wins

Bez ohľadu na to, že hra je veľmi jednoduchá, pomocou niekoľkých bonusových funkcií automat udržuje hráča v napätí. Poďme si ich v skratke predstaviť. Nad všetkými vyčnieva červená sedmička a dva špeciálne prvky – Wild symbol a Scatter symbol.

Wild symbolom je šašovská čapica. Pokiaľ by vám vo výhernej kombinácii chýbal jeden symbol, ako žolík ho doplní. Navyše za 3 divoké symboly získate okamžitú výhru v podobe 50-násobku stávky.

Druhým bonusovým symbolom je Scatter, ktorý je vyobrazený ako logo hry. Ak ho vytočíte 3-krát, získate náhodne vyžrebovanú výhru. Jej výška sa môže pohybovať v rozsahu od 25 do 100-násobku stávky.

Pre tých, ktorí radi riskujú, je tu ešte vzrušujúca možnosť navýšiť svoje výhry. Po kliknutí na Gamble (Risk) sa pred vami zobrazí karta, ktoré preblikáva medzi čiernou a červenou farbou. Kliknutím na príslušné políčko (black/red) v pravý čas svoju výhru zdvojnásobíte.

4 progresívne Jackpoty

Takmer všetky automaty od EGT majú integrovanú hru o 4 progresívne Jackpoty. Táto vedľajšia bonusová hra nechýba na populárnom Burning Hot a ani na slote 27 Wins. Akonáhle sa na obrazovke objaví nápis Jackpot Cards, vstúpite do hry o jeden z nich. Následne bude vašou úlohou vybrať spomedzi 12 zakrytých kariet 3 rovnakého druhu. Vyhráte prisluchajúci jackpot k symbolu, aký nájdete.

Hrací automat 27 Wins na eTipos.sk

Online výherný automat 27 Wins po grafickej stránke nevyniká. Ak by do neho autori nezakomponovali tradičné bonusové symboly, progresívne Jackpoty a funkciu na zdvojnásobenie výhier, asi by za veľa nestál. Veľkým plusom je, že hra sa dá hrať kdekoľvek a kedykoľvek, nakoľko je dostupná aj v mobilnej verzii. Inými slovami, automat môžete hrať aj na zariadení so systémom Android alebo iOS. Podstatné informácie o automate 27 Wins sme pre vás zhrnuli v našej recenzii, vlastný názor na neho si už vytvorte sami. Vyskúšať si ho môžete v slovenskom kasíne na eTipos.sk.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet