Retro Cabaret

Retro Cabaret


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Retro Cabaret zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj výherný automat Retro Cabaret za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Amusnet
Téma automatu: Zábavné automaty
Dátum vydania: Október 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 96,10%
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Šou plná kúziel

Opona sa dvíha, predstavenie sa môže začať. Online výherný automat Retro Cabaret od Amusnet vás pozýva na zábavnú šou, počas ktorej si užijete kúzelnícke triky a atraktívne tanečnice. Pokojne sa usaďte a urobte si pohodlie. Hra ponúka niekoľko bonusov a špeciálnych funkcií, vďaka ktorým má šou ešte väčší náboj.

Ešte predtým, ako sa pustite do hranie automatu Retro Cabaret, mali by ste o ňom vedieť niekoľko dôležitých informácií. My vám ich v skratke zhrnieme. Automat je zostavený z 5 valcov a 3 riadkov. Výherné kombinácie budete hľadať na 30 fixných výherných líniách. Kombinácie musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať smerom doprava. Ak hľadáte obojsmerné výherné kombinácie, tie nájdete na automatoch Wild Hot Chilli Reels od Red Tiger alebo Reel Sheriff od Synot Games.

Na valcoch sa zobrazuje až 12 symbolov vrátane 2 bonusových. Nižšie hodnoty majú kartové znaky, o niečo viac získate so symbolmi parfému, šampanského alebo kúzelníckeho klobúka. V prípade dvoch tanečníc, z ktorých jedna je blondína a druhá ryšavka, vám na vytvorenie výhernej kombinácie stačia len dva symboly. Najvyššie hodnoty v hre majú dva bonusové symboly – Wild a Scatter. Okrem bonusovej funkcie oba dokážu vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu.

Freespinové variácie

Wild symbolom je šikovný kúzelník, ktorý v prípade potreby vyčaruje chýbajúci symbol do výhernej kombinácie. Zároveň ide o symbol v najvyššou hodnotou. Získať za neho môžete 10, 50, 250 a 1000-násobok stávky. Scatter symbolom je mlyn, cez ktorý sa dostanete do bonusovej hry s voľnými pretočeniami. Stačí, aby ste vytočili minimálne tri tieto symboly a ste v nej. Skôr než sa spustí prvý freespin, vybrať si môžete z nasledovnej ponuky:

  • 4 freespiny so symbolom Wild
  • 10 freespinov so symbolom Blondína
  • 12 freespinov so symbolom Ryšavka
  • 16 freespinov so symbolom Kúzelnícky klobúk
  • 18 freespinov so symbolom Šampanské

Či zvolíte taktiku s vyšším počtom voľných pretočení a symbolom s nižšou výhernou hodnotou alebo naopak, je len a len na vás. Nám sa podarilo vyskúšať všetky varianty, no a atraktívnejšie výhry nám priniesli možnosti so 4 resp. 10 freespinami. Rovnako ako na ostatných automatoch od Amusnet, aj tu môžete na navýšenie výhier využiť funkciu Gamble (Risk).

Buďte v strehu, môže padnúť Jackpot

Trendom online výherných automatov sú progresívne Jackpoty. Táto vedľajšia bonusová hra je medzi hráčmi čoraz viac vyhľadávaná. Aby ste niektorý zo štyroch Jackpotov získali, nijako neovplyvníte. Rovnako ako na automate Burning Hot, aj tu sa musí náhodne objaviť nápis Jackpot Cards. Pokiaľ budete mať to šťastie a objaví sa, musíte spomedzi 12 zakrytých kariet nájsť 3 karty toho istého druhu. Aký symbol sa vám podarí ako prvý 3x odkryť, taký Jackpot je váš.

Myslíme si, že sme vám poskytli všetky potrebné informácie, ktoré pred štartom hry potrebujete vedieť. Výherný automat Retro Cabaret si v online kasíne eTipos.sk môžete vyskúšať aj úplne zadarmo. Hra je samozrejme dostupná aj v mobilnej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet