Brazil Bomba

Brazil Bomba


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Alternatívne zábavné automaty, karneval v Rio de Janeiro
Dátum vydania: Február 2020
Valce: 6 valcov, 8 riadkov
Výherné línie: výhry tvorené klastrami (zhlukmi)
Výhernosť (RTP): 96,3 %
Volatilita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Free spiny, autoplay, násobitele výhier, prepadávanie symbolov

Karnevalová párty na pláži v Rio de Janeiro

Keď sme sa rozhodli opáčiť výherný automat Brazil Bomba, vôbec sme netušili, čo od neho môžeme očakávať. No to, čo sa z neho vykľulo, bola skutočne pecková hra. Ale pekne pomaly. Online hrací automaty Brazil Bomba priviedli na svet vývojári zo spoločnosti Yggdrasil, ktorej hry majú vo svete skvelé renomé. Ide o alternatívny zábavný automat, to znamená, že žiadne klasické výherné línie tu neočakávajte. Výhru získate, ak si vytočíte 6 a viac rovnakých symbolov v zhluku, ktoré môžu byť umiestnené pri sebe alebo aj diagonálne. Poviete si, 6 symbolov je predsa veľa. No v tomto prípade tomu tak nie je, pretože hracie pole je obrovské. Tvorí ho 6 stĺpcov s 8 riadkami, a preto vytvoriť zhluk aspoň 6 identických symbolov tu nie je žiaden problém.

Počas hrania hry Brazil Bomba sa ocitnete na pláži počas karnevalu v Rio de Janeiro. V hre vám bude robiť spoločnosť brazílska kráska, ktorá sa vlní v rytmoch samby. Hudba tento slot skvelo dopĺňa. Po vytvorení výhernej kombinácie sa na oblohe zjaví ohňostroj vo farbe, akej boli výherné symboly. Milujeme latinskoamerické rytmy a tak za nás - grafické a zvukové spracovanie hry geniálne.

Ako je to s bonusmi automatu?

Online automat Brazil Bomba disponuje hneď niekoľkými špeciálnymi funkciami, ktoré vám môžu dopomôcť ku krásnym výhram a navyše nie sú nijako náročné na pochopenie. Online hracie automaty tohto typu využívajú hernú mechaniku padania symbolov Avalanche (lavínový efekt). Po získaní výhernej kombinácie tieto symboly zmiznú a na ich miesto spadnú symboly umiestnené nad nimi.

S touto funkciou je spojený aj multiplikátor alebo inak povedané násobiteľ výhier. Každé vytvorenie výhernej kombinácie pridá 1 multiplikátor navyše. To znamená, že násobiteľ sa bude postupne navyšovať x2, x3, x4 ... až dovtedy, pokiaľ sa budú takto vytvárať na ploche výherné kombinácie. Nemá teda žiadnu maximálnu hodnotu. Aktuálny násobiteľ výhry vidíte napravo od valcov v kruhu.

Ďalšia bonusová funkcia má názov „Bomba“. Ide o symbol bomby, ktorý sa môže kedykoľvek zobraziť na druhom, treťom, štvrtom alebo piatom valci online slotu Brazil Bomba. Ak sa tak stane, brazílska kráska túto bombu odstrelí. Po explózii zničí všetky pozície na valcoch v okolí v tvare hviezdy, čím môže zničiť až 16 symbolov a na ich miesto spadnú nové symboly a získate tak ďalšiu možnosť vytvoriť výherné zhluky.

Posledným bonusom, ktorý tu môžete získať, sú obľúbené free spiny. Stačí, ak si vytočíte tento rovnomenný symbol na hracej ploche automatu aspoň tri krát a môžete sa tak tešiť na voľné zatočenia. Koľko ich bude závisí od ich zobrazeného počtu bonusových symbolov na valcoch:

  • 3x Free spins symboly = 5 voľných zatočení
  • 4x Free spins symboly = 10 voľných zatočení
  • 5x Free spins symboly = 15 voľných zatočení
  • 6x Free spins symboly = 20 voľných zatočení

Navyše multiplikátor sa v bonusovej hre s voľnými zatočeniami neresetuje ani keď sa vám nepodarí vytvoriť výherný zhluk, a preto sa vám tento násobiteľ v bonusovej hre môže vyšplhať do poriadnych výšin.

Zahrajte si online automat Brazil Bomba zadarmo

Jednoducho paráda! Online výherný automat Brazil Bomba predčil naše očakávania. Vedeli sme, že hry od Yggdrasil vyvolávajú pozitívne ohlasy, no pri tomto alternatívnom slote sme si užívali zábavu so všetkým, čo k tomu patrí. Famózna grafika, geniálny hudobný doprovod a skvelé bonusy. Túto hru si jednoducho musíte zahrať.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil