Skull Bonanza

Skull Bonanza


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Skull Bonanza za reálne peniaze v kasíne Slovmatic.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 95,13 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 85,11 % - 97,99 %)
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátory výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Dušičky po mexicky

Halloween, Dušičky alebo Día de los Muertos. Pamiatka zosnulých sa od nepamäti oslavuje po celom svete. V Mexiku je tento sviatok obzvlášť veľkou udalosťou, ak nie najväčšou v roku. Obyvatelia latinskoamerickej krajiny sú okrem lahodnej tequily a chutného tacos známi svojím temperamentom a aj tým, že sviatky dokážu oslavovať niekoľko dní. Oslavujú aj zosnulých a vnímajú tento sviatok ako šťastné stretnutie medzi živými a mŕtvymi. A práve tejto témy sa chytili autori hier spoločnosti Synot Games, aby skonštruovali skvelý online výherný automat Skull Bonanza, ktorý obsahom nemá ďaleko od vydareného slotu 243 Mexicana, ktorý sme opísali v predchádzajúcej recenzii.

Online výherný automat Skull Bonanza má identickú skladbu ako Book of Spells. Výherné kombinácie budete teda hľadať na 5 valcov, 3 riadkoch a k dispozícií vám bude 9 fixne daných výherných línií. Dizajnéri farbami nešetrili, čo sa od mexickej témy pochopiteľne očakáva. Symboly sú vo vysokej kvalite v žiarivých farbách a pozadie slotu zobrazuje ulicu vedúcu na cintorín. Aj hudba je veľmi príjemná, hru sprevádzajú upokojujúce gitarové tóny. Skull Bonanza obsahuje desať základných symbolov. Pri prvých ôsmich potrebujete na vytvorenie výhernej kombinácie tri až päť rovnakých znakov, pri zvyšných dvoch (gitarista a tanečnica) stačia aj dva. A práve tieto dva symboly majú v hre najvyššie odmeny. Za piatich zobrazených gitaristov získate 100-násobok a za päť tanečníc 125-násobok stavenej sumy.

Bonusy a špeciálne funkcie

Oveľa atraktívnejšie výhry dosiahnete vďaka bonusovým symbolom a špeciálnym funkciám, ktorými sa valcové hry od Synot Games odlišujú od konkurencie. Po ich spustení pocítite skutočnú sviatočnú atmosféru. Lebka vo viacerých farbách a rôznymi mimikami tváre je Wild symbolom. Aj menej skúsení hráči vedia, že Wildy nahrádzajú bežné symboly vo výhernej kombinácii. Ďalej je tu oltár so sviečkami a lebkami, ktorý je Scatter symbolom. Vytočením aspoň troch Scatter symbolov na ľubovoľných pozíciách slotu obdržíte 10 voľných pretočení. Počas freespinovej hry zostáva každý zobrazený Wild symbol na svojom mieste až do konca otočiek zadarmo. Ale to nie je všetko. Každý divoký symbol prináša skrze voľných pretočení buď ďalšie freespiny, alebo multiplikátory výhier.

  • Zelená lebka = +1 freespin
  • Modrá lebka = +2 freespiny
  • Fialová lebka = +3 freespiny
  • Červená lebka = násobiteľ x2
  • Žltá lebka = násobiteľ x3

Wild a Scatter symbol dokážu aj sami o sebe vytvoriť výhernú kombináciu. A nie hocijakú. Za 5x divoký symbol získate 200-násobok, za 5x Scatter dokonca až 1 000-násobok stávky. K vyšším výhram sa dostanete aj inou cestou než bonusovou. Ide však o značné riziko. Ak teda radi riskujete, každú výhru môžete zdvojnásobiť. Po zakliknutí tlačidla Gamble (Risk) prejdete do novej obrazovky, kde musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip danú výhru automaticky vynásobí x2, po nesprávnom o ňu prídete. No a maximálne výhry môžete získať vďaka Synot Progressive Bonusu. Je len škoda, že tieto štyri úrovne progresívneho jackpotu nie sú nasadené v každom online kasíne so Synot hrami v ponuke.

Roztočte valce Skull Bonanza v kasíne

5-valcový hrací automat Skull Bonanza je ideálnym osviežením pre tých hráčov, ktorým sa už zunovali klasické ovocné automaty alebo hľadajú v hre väčšie dobrodružstvo a napätie. Vytočte tri symboly Scatter a zahájte fiestu očarujúcich výhier. Skull Bonanza si môžete zahrať na skúšku aj úplne zadarmo, samozrejme perfektne sa hrá aj na mobile.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games