Tiki Princess

Tiki Princess


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Tiki Princess za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Zábavný automat
Dátum vydania: September 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,02 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 88,23 % – 97,99 %)
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, megasymboly, freespiny, respiny, funkcia Hold and Win, Gamble (Risk), automatická hra

Či už ste nadšencami online kasínových hier, alebo ste v tomto prostredí len nováčikom, určite by ste si mali vyskúšať hrací automat Tiki Princess od Synot Games. Nielenže má krásny dizajn a zaujímavú tému, ale obsahuje aj niekoľko kvalitných bonusových funkcií, vďaka ktorým si môžete vytočiť parádne výhry.

Tropická zábava na valcoch

Na trhu je už niekoľko automatov s Tiki tematikou, napríklad príjemný Tiki Fruits. Vývojári často prinášajú tému tropických ostrovov a my sa ani nečudujeme. S týmto námetom sa dá krásne vyhrať. Stačí do hry vložiť krásnu miestnu dievčinu, ktorá sa pekne hýbe v rytme hudby, a hneď sa na to lepšie pozerá. To je aj prípad hry Tiki Princess, ktorá sa navyše aj dobre hrá.

Tiki Princess je online hrací automat, ktorý má celkovo 20 fixných výherných línií. Vyskladaný je do 5 valcov a 3 riadkov. Výherné kombinácie sú jednosmerné, platia zľava doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií sa všetky výhry automaticky spočítajú. Počas hrania sa nám neraz stalo, že sme sa chceli preniesť priamo do prostredia automatu. Bohom zabudnutý ostrov, džungľa, sochy starovekých civilizácií, panenská piesočnatá pláž, krásny modrý oceán a najmä zvodne tancujúca dievčina. Doslova tropický raj sa pred vami objaví, keď sa do tohto zábavného automatu pustite.

Raj bonusov

Grafika sa autorom naozaj vydarila. Je však výherný automat Tiki Princess len pozlátkom bez kvalitného obsahu? Našťastie nie. Hra obsahuje dostatok bonusových príležitostí a špeciálnych funkcií. S podobnou bonusovou štruktúrou ste sa mohli stretnúť na automate Aztec Jaguar. S vytváraním výherných kombinácií vám ochotne pritancuje pomôcť sporo odetá dievčina. V hre je Wild symbolom a v prípade potreby dokáže expandovať po celom valci, čím môže vytvoriť niekoľko výherných kombinácií súčasne. Objavuje sa na všetkých valcoch okrem prvého.

Zábavu a zaujímavé výhry so sebou prináša špeciálna funkcia Hold and Win. Jej princíp spočíva v tom, že aktivuje bezplatné respiny so zafixovanými symbolmi. Na valcoch sa točia mušle s rôznymi násobiteľmi výhier od x1 do x20. Za vytočenie aspoň šiestich mušlí sa aktivuje funkcia Hold and Win. Získate 3 bezplatné respiny a všetky zobrazené mušle ostanú zafixované na svojich miestach až do skončenia funkcie. Každá ďalšia mušľa zostáva na svojom mieste a zároveň počet zostávajúcich respinov opäť nastaví na 3. Cieľom je pokryť celý valec mušľami. Ak by sa vám to poradilo, získate Grand výhru v hodnote 1 000-násboku stávky. Na mušliach sa objavujú aj nápisy Mini, Minor a Major, ktorých výherné hodnoty vidíte priamo nad valcami.

Ďalej tu máme freespiny a megasymboly. Symbol sopky je Scatter symbol, ktorý ak vytočíte minimálne trikrát, získate 6 freespinov. Počas hry s voľnými pretočeniami je druhý, tretí a štvrtý valec spojený do jedného a objavuje sa na ňom megasymbol o rozmere 3x3. Opätovne je možné získať ďalšie freespiny, maximálne však 15. Funkcia Hold and Win môže byť aktivovaná aj počas bonusovej hry s freespinmi.

Synot Progressive Bonus ja na automate Tiki Princess

V dnešnej dobe online hracích automatov sú progresívne jackpoty pre hráčov veľmi dôležité. Aj automaty od Synot Games nimi disponujú. Na automate Tiki Princess môžete získať atraktívne jackpoty Diamond, Gold, Silver alebo Bronze, avšak nie všetky online kasína majú tento bonus nasadený. Rovnako to platí aj pre lokálne kasínové jackpoty, ktoré niektoré kasína do tejto hry aplikujú.

Tiki Princess pohladí oko aj dušu každého hráča. Na pohľad veľmi príjemný a na bonusy bohatý automat si môžete vysúšať aj vy v kasíne, napríklad na synottip.sk. Táto hra sa samozrejme výborne hrá aj na mobilných zariadeniach nech ste kdekoľvek.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games