Tiki Fruits

Tiki Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Tiki Fruits za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Alternatívne automaty, symboly ovocia
Dátum vydania: Júl 2018
Valce: 8 valcov, 10 riadkov
Výherné línie: Klastre
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Výherné klastre, freespiny, progresívny Jackpot, automatická hra, turbo režim

Výherný automat s 8 valcami a 10 riadkami

Extrémna dávka čerstvej ovocnej šťavy na vás čaká vo Svete Hier Niké na online automate Tiki Fruits. V hre je totiž až 80 symbolov súčasne. Tento slot od spoločnosti Red Tiger nás natoľko nadchol, že sme sa rozhodli vám ho priblížiť v našej recenzii.

Online výherný automat Tiki Fruits pozostáva až z 8 valcov a 10 riadkov, čiže naraz sa na ňom objaví už spomínaných 80 symbolov. Výherné kombinácie tvoria tzv. klastre, teda zhluky symbolov. Klaster je výherný vtedy, keď ho tvorí minimálne 5 rovnakých symbolov. Je jedno, či symboly susedia zľava či sprava, alebo zhora resp. zdola. V prípade, že takýto klaster vytočíte, všetky jeho symboly sa stratia a nahradia inými. To môže viesť k zisku ďalších a ďalších výherných klastrov.

Totem vám v hre bude pomáhať

Slot sa skladá z troch hracích častí. Prvou je pole s 80 symbolmi. Napravo od neho je veľký totem s dvoma vyrezanými hlavami. Tie sa vám budú snažiť pomáhať. Kedykoľvek počas hry sa môžu roztočiť, po čom vietor odfúkne niektoré symboly z automatu. Prázdne políčka sú znova nahradené novými symbolmi. Vyrezané hlavy na toteme môžu navyše nasať istý druh ovocia a vypľuť ho do lišty vpravo od nich. Táto lišta, ktorá je treťou hracou časťou, je veľmi dôležitá. Sú na nej vyobrazené kolónky symbolov ovocia a kolónka „Bonus“. Vždy, keď vyplníte určitú kolónku, daný symbol sa na automate už ukazovať nebude.

Týmto spôsobom sa dopracujete k tomu, že sa na automate zobrazujú iba symboly s najvyššími hodnotami. To sú symboly Sedmičky, Diamantu, Hviezdy, Zvonca a Kocky. Všetky ostatné ovocné symboly majú nižšie hodnoty.

Náhodný počet freespinov v bonusovej hre

Bonusový symbol je vyobrazený ako kokosový nápoj. Akonáhle ho vytočíte 5-krát v rámci jedného pretočenia, získate bonusovú hru s náhodným počtom freespinov. Ich počet je naozaj náhodný, nám sa podarilo získať najviac 30 voľných pretočení. Musíme však priznať, že na tento moment sme museli dlhšie čakať. Bonusová hra s freespinmi sa od tej základnej líši v tom, že sa počas nej jednotlivé kolónky ovocia nenulujú.

V hre o Jackpoty

S online automatom Tiki Fruits hráte aj o luxusné progresívne Jackpoty. Stačí len točiť valcami a dúfať, že symbol Jackpotu vytočíte minimálne 3-krát.

Do hry o tieto jackpoty je zapojených viac automatových hier, napríklad, Spin Town, Piggy Pirates či Flaming Fox. Čím viac hráčov je zapojených do týchto automatov, tým rýchlejšie Jackpoty narastajú. Z každej stávky sa do ich celkovej sumy odvádza určité percento. Ich maximálne výška nie je obmedzená.

Aktuálnu hodnotu Jackpotov - denný Daily Drop a progresívny Mega Drop - vidíte v ľavej časti od valcov. Pri dennom Jackpote sa postupne odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. Čím bližší je čas vyplatenia jackpotu, tým vyššia je šanca na jeho výhru.

Za vyskúšanie nič nedáte

Doslova tropický raj plný šťavnatého ovocia si vychutnáte s online hracím automatom Tiki Fruits. Prináša inovatívne funkcie, ktorými sa zbavíte symbolov s nízkymi hodnotami a vytvoríte tak priestor pre lepšie platené symboly. Slot vás zaujme od prvého okamihu vďaka svojej farebnej grafike a veselej hudbe. Skúste si ho aj vy.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger