Sweet Bonanza Xmas

Sweet Bonanza Xmas


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherný automat Sweet Bonanza Xmas za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Alternatívny automat s cukríkovou témou
Dátum vydania: December 2022
Valce: 6 valcov, 5 riadkov
Výherné línie: Výherné klastre
Výhernosť (RTP): 96,48 %
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Kaskádovitý systém, Scatter symboly, freespiny, funkcia Ante Bet, kupovanie freespinov, násobitele výhier, autoplay

Vianočný 6-valec

Sweet Bonanza Xmas je 6-valcový hrací automat od Pragmatic Play, ktorý vás ponorí do vianočnej atmosféry. Tento online slot je veľmi podobný pôvodnej verzii s názvom Sweet Bonanza. Rozdielom je práve vianočná téma.

Online výherný automat Sweet Bonanza Xmas využíva moderný mechanizmus výhier založený na kaskádovitom systéme a klastroch. Aby ste teda vyhrali, musíte vytočiť minimálne 8 rovnakých symbolov kdekoľvek na valcoch. Nemusia medzi sebou vôbec susediť. Toto kombo následne zmizne a na voľné pozície dosadnú nové symboly, ktoré môžu vytvoriť ďalšiu výhernú kombináciu. Pokiaľ ich je teda aspoň 8. Takto sa dá pokračovať dovtedy, kým sa na hracej ploche neobjaví ďalšie nové kombo. Hracia plochu tvorí 6 valcov a 5 riadkov, čiže na 30 políčkach nie je problém vytočiť 8 potrebných symbolov.

Vizuál automatu

Dizajn online automatu Sweet Bonanza Xmas je zasadený do veselej témy, ktorá vás naladí na vianočnú atmosféru. Hra vás privíta zimnou prírodou plnou sladkých cukríkov a dobrôt. Všetko je pokryté hrubou vrstvou snehu, čo vyzerá veľmi pekne. Za hracou plochou je vidieť magickú vianočnú krajinku. Obrovskí snehuliaci, vianočné ozdoby a sladké cukríky vytvárajú príjemný vizuálny zážitok. Animácie sú plynulé a vyzerajú skvele. Všetky symboly sú navrhnuté s pestrofarebným nádychom, ktorý dokonale ladí s vianočnou témou. Symboly s vyššou hodnotou sú cukríky rôznych farieb, ovocné symboly prinášajú nižšie výhry.

Špeciálne vlastnosti

Jednou z prvých vecí, ktorú si určite v automate Sweet Bonanza Xmas od Pragmatic Play všimnete, je absencia Wild symbolu. Áno, v tomto automate divoký symbol nie je, čo môže byť pre niektorých hráčov prekvapujúce. Ale verte nám, že chýbať vám nebude. V Sweet Bonanza Xmas je k dispozícii vzrušujúca funkcia s freespinami. Stačí, keď vytočíte aspoň 4 scatter symboly a okamžite sa presuniete do režimu so špeciálnymi valcami. Symbol Scatter si všimnete ihneď, pretože je ním veľká lízanka. Bonusová hra začína s 10 freespinami, no ak sa vám podarí získať ďalšie 3 symboly Scatter, získate 5 ďalších spinov navyše.

Počas freespinovej hry sa na valcoch môže objaviť symbol Multiplikátora. Keď sa zobrazí, zostane na svojej pozícii počas celej jednej kaskády. No a keď kaskáda skončí, hodnoty Multiplikátora sa spočítajú a vašu výhru vynásobia, čo môže výrazne zvýšiť celkový zisk. A poriadne. Pretože hodnoty Multiplikátora sú od x2 do x100. Ak budete mať pocit, že „pani šťastena“ vám nepraje a do freesspinovej hry sa nie a nie dostať, máte k dispozícii ešte dve zaujímavé možnosti. Za navýšenie stávky o 25 % aktivujete špeciálnu funkciu Ante Bet, ktorá šancu na vytočenie 4 Scatterov zdvojnásobí. No ale ak sa vám nechce čakať, freespiny si jednoducho kúpite. Síce vám to z konta strhne 100-násobok stávky, ale nasledujúci spin zobrazí 4 garantované Scattery. Tieto dve možnosti ponúka aj magický automat Madame Destiny Megaways.

Vianočná nálada v kasíne

Sweet Bonanza Xmas nie je len ďalším vianočným automatom v kasíne DoubleStar. je to skvost, ktorý kombinuje klasické prvky hracieho automatu s modernými bonusmi. Každý zatočenie prináša nádej na atraktívne výhry, pričom funkcie ako Multiplikátor a možnosť zakúpenia freespinov prehlbujú celkový zážitok. Sweet Bonanza Xmas je skutočným sviatočným zážitkom! Ak chcete zažiť vianočnú atmosféru pri každom spine, tento automat je určený práve pre vás.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play