Madame Destiny Megaways

Madame Destiny Megaways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherný automat Madame Destiny Megaways za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Magický automat
Dátum vydania: Január 2021
Valce: 6 valcov, 2 až 8 riadkov
Výherné línie: Megaways, až 200 704 výherných ciest
Výhernosť (RTP): 96,56 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Kaskádovitý systém, Wild symboly, Scatter symboly, megasymboly, freespiny, kupovanie freespinov, Ante Bet a násobitele výhier

Kto by nechcel jedným očkom nakuknúť do krištáľovej gule a vidieť svoju budúcnosť, napríklad či pri hraní obľúbeného automatu bude mať šťastie a dočká sa nejakej megalomanskej výhry? My by sme sa do takej gule veľmi radi pozreli. Síce takú guľu nemáme, ale máme tu pre vás zaujímavý online automat, ktorý je o veštení a kúzelných výhrach.

Tento hrací automat sa volá Madame Destiny Megaways a je z dielne Pragmatic Play. Autori tejto spoločnosti sú veľmi dobre známi svojimi nezvyčajnými hernými dielami. No a tento slot to dokonale demonštruje. Je dosť možné, že po jeho spustení budete mierne zmätení, ale to sme boli aj my. Museli sme si teda pustiť najprv demoverzie zadarmo, aby sme všetko pochopili.

Online automat Madame Destiny Megaways disponuje až 200 704 cestami na dosiahnutie výhry. Je za tým jeho špecifická skladba. Na 6 valcoch sa totiž objavujú aj megasymboly, a teda na jednom valci môže byť 2 až 8 symbolov. Všimnite si vrchný riadok, kde sa symboly netočia, ale posúvajú sprava doľava. Symboly charakterizujúce veštenie, kúzla a čary nám tak trochu pripomínali online automat Gypsy Rose od Betsoft. Výherné kombinácie sa vytvárajú zľava doprava. Keď takú vytvoríte, symboly z nej zmiznú a nahradia ich nové.

Magické bonusy

Zaujímavý je aj pohľad na bonusové vybavenie výherného automat Madame Destiny Megaways. To vás určite poteší. Wild symbolom je veštica, ktorá okrem suplovania chýbajúcich symbolov vo výhernej kombinácii výhru ešte zdvojnásobí. Krištáľová guľa je Scatter symbolom a spúšťa freespiny. Za vytočenie troch, štyroch, piatich alebo šiestich Scatterov nielenže získate výhru od 5 do 100-násobku stávky, ale dáte do pohybu koleso, na ktorom si vytočíte počet freespinov a násobiteľ výhier. Najviac môžete získať 12 pretočení zdarma a násobiteľ x25.

Na freesiny sú naviazané ešte dve ďalšie špeciálne funkcie. Tou prvou je Ante Bet, cez ktorú zdvojnásobíte šancu vytočiť Scatter symboly. Ak ju aktivujete, stávku navýšite o 25%, no šanca na zobrazenie Scatterov a prípadné aktivovanie kolesa sa zvýši dvojnásobne. Tou druhou je funkcia, cez ktorú si freespiny rovno kúpite. Z konta vám to stiahne 100-násobok stávky, no máte záruku, že tri Scattery sa objavia už v ďalšom spine.

Kúzlite s Madame Destiny Megaways v kasíne

Zistili sme, že hra Madame Destiny Megaways je veľmi príjemná a hraním tohto automatu nám pomerne rýchlo plynul čas. Lákadlu vysokých multiplikátorov je ťažké odolať, pretože vďaka nim sme zaznamenali niekoľko pozoruhodných výhier. Vyskúšajte si tento slot aj vy v kasíne DoubleStar. Ideálne sa hrá samozrejme aj cez mobil.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play