Gypsy Rose

Gypsy Rose


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: BETSOFT
Téma automatu: Dobrodružné výherné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 97,63%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, freespiny, bonusové hry, multiplikátor výhier, Gamble (Risk)

Poriadna porcia herných bonusov na vás čaká na online hracom automate Gypsy Rose v ponuke automatov na etipos.sk. Vývojári spoločnosti BETSOFT sa týmto kúskom zamerali na tých hráčov, ktorí na slotoch vyhľadávajú rôzne bonusové prvky či bohaté nadstavby hry.

Online slot Gypsy Rose je zostavený z 5 valcov, 3 riadkov a 30 fixných výherných línii. Aj tu platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Tomu sa povie nálož bonusov!

Teraz však už prejdime na najväčšie lákadlá tejto parádnej „mašinky“. Ústrednou postavou je okatá cigánočka Rose, ktorá na vás dozerá počas celej hry a na svojej krištáľovej guli sa snaží vyčarovať magické výhry. Na valcoch sa točia klasické symboly (10, J, Q, K, A), magické symboly (vrana, cigánka, kniha, elixír láska a krištáľová guľa) a divoký symbol Wild. Ten sa objavuje iba na 1. a 5. valci. Pokiaľ sa zobrazí súčasne oproti sebe, jeden z magických symbolov (vrana, cigánka, kniha, elixír láska) sa zmení na divoký symbol a vytvorí tak výhernú kombináciu. Cigánka Rose vtedy hodí na valce divoké karty (Wild Toss – divoké hádzanie kariet).

Betsoft hracie automaty obsahujú bonusových „minihier“ hneď niekoľko, a rovnako je to aj tu. Dôležitým symbolom, od ktorého následne závisí druh bonusovej hry, je symbol krištáľovej gule. Objavuje sa iba na strednom, teda 3. valci.

  • Vrana + krištáľová guľa + vrana – pokiaľ sa vám podarí vytočiť túto kombináciu, teda krištáľová guľa na 3. valci a symboly vrany na 2. a 4. valci, získate 1 freespin. Vrany sa zmenia divoké symboly a zostanú na svojich pozíciách počas nasledujúceho voľného pretočenia.
  • Kniha + krištáľová guľa + kniha – pri tejto kombinácii získavate okamžitú výhru a to až do výšky 20-násobku stávky.
  • Elixír lásky + krištáľová guľa + elixír lásky – aktivuje sa bonusová hra s 12 voľnými pretočeniami. Počas nej sa môže dôjsť k Wild Toss.
  • Cigánka + krištáľová guľa + cigánka – aktivuje sa bonusová hra s tarotovými kartami. Vašou úlohou je vybrať si z 15 zakrytých kariet 7. Tu záleží, aké karty ste odokryli. Celková výhra závisí totiž od počtu rovnakých symbolov a násobiteľ tejto výhry zase od kombinácie rovnakej farby.

Aby vaše výhry boli väčšie, môžete využiť i funkciu násobenia výhier (double up). Po kliknutí na toto tlačidlo predstúpite pred samotnú cigánočku Rose, kde si musíte tipnúť, či na jej minci sa zobrazí znak alebo hlava. Správny tip znamená zdvojnásobenie výhry, zlý zase jej stratu.

Túto cigánku budete milovať

Online hrací automat Gypsy Rose vás dokonale vtiahne do hry, za čo môžu aj vydarené 3D animácie, hra na harmonike a v neposlednom rade luxusná bonusová štruktúra. Možno vám spočiatku bude trvať, kým pochopíte, ktorá kombinácia symbolov aktivuje akú bonusovú „minihru“, no verte, že nám to až tak dlho netrvalo. Akonáhle sme si všetko osvojili, hra mala zaujímavý spád a priniesla nám nemalé výhry. Zoznámte sa aj vy s cigánkou Rose a vyskúšajte u nej svoje šťastie. Skúšať môžete aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft