Sweet Bonanza

Sweet Bonanza


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Hraj výherný automat Sweet Bonanza za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Alternatívny automat s cukríkovou témou
Dátum vydania: Jún 2019
Valce: 6 valcov, 5 riadkov
Výherné línie: Výherné klastre
Výhernosť (RTP): 95,45 – 96,49 %
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Kaskádovitý systém, Scatter symboly, freespiny, kupovanie freespinov, násobitele výhier, autoplay

Pozor na hladinu cukru

Sweet Bonanza je jedným z ťahúňov hernej ponuky spoločnosti Pragmatic Play. Za krátky čas od svojho vydania v roku 2019 sa tento výherný automat stal obľúbeným medzi hráčmi mnohých európskych kasín. Hra je priamočiara a ľahko pochopiteľná, vďaka čomu je skvelou voľbou pre skúsených aj príležitostných hráčov.

Online hrací automat Sweet Bonanza má 6 valcov a 5 riadkov. Neexistujú na ňom žiadne pevné ani voliteľné výherné línie a výherné kombinácie tu dokonca nemusia byť ani v takzvaných klastroch (zhlukoch). Nezáleží na tom, či symboly susedia. Skrátka na výhru stačí v rámci jedného spinu vytočiť minimálne 8 rovnakých symbolov kdekoľvek na ploche bez ohľadu na ich pozície. Hra pracuje s kaskádovitou mechanikou, čo znamená, že výherné symboly po každej výhre zmiznú. Symboly, ktoré zostanú, spadnú na prázdne miesta a vrchné pozície sa doplnia novými padajúcimi symbolmi. Počet kaskád nie je limitovaný. S touto hernou mechanikou, ktorú preslávila hra Gonzo's Quest, ste sa mohli stretnúť aj pri ďalších automatoch ako Jewels Quest 2 (e-gaming), 243 Crystal Fruits od Tom Horn, či Vault of Anubis od Red Tiger.

Sweet Bonanza vás zavedie do nadýchaného farebného sveta cukríkov. Téma a symboly v tomto slote možno nie sú najzdravšie, no nemožno poprieť príjemnú sladkú chuť, ktorú prinášajú. Ešte že autori mysleli na naše možné výčitky a medzi symboly zaradili aj niekoľko druhov ovocia. Automat má namiesto realistickej grafiky skôr kreslený vzhľad s 3D grafikou. Sprevádza ho veselý soundtrack, ktorý vám pri otáčaní valcov určite vyčarí úsmev na tvári. Všetko so všetkým dobre ladí a celková atmosféra pôsobí priam idylicky.

Sladké bonusy

Najvzrušujúcejšou časťou všetkých automatových hier sú bonusy a špeciálne funkcie. Sweet Bonanza v tomto smere nezaostáva. Obsahuje niekoľko vynikajúcich bonusov, ktoré môžu zvýšiť vaše výhry. Hoci v hre nie je žiadny Wild symbol, vôbec vám nebude chýbať. Kombinácia kaskád, freespinov a násobiteľov výhier vám prinesie výborné možnosti na ceste za sladkými výhrami.

Za vytočenie minimálne štyroch Scatter symbolov kdekoľvek na valcoch aktivujete bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Scatter symbol nejde prehliadnuť, pretože je ním veľká červeno-biela lízanka. Počas freespinovej hry sa na valcoch objavuje aj bomba s rôznymi násobiteľmi výhier, od x2 do x100. V prípade zobrazenie viacerých bômb sa hodnoty všetkých multiplikátorov najprv spočítajú a následne sa výhra touto sumou vynásobí.

3 možnosti na aktivovanie freespinov

Ak by sa vám na automate Sweet Bonanza nedarilo spustiť freespiny, máte ešte ďalšie dve možnosti. Prvou je funkcia „Dvojitá šanca“, za ktorú zaplatíte 25% navyše zo stávky. Získate tak dvojnásobnú šancu na zobrazenie Scatter symbolov na ploche automatu. Pre tých menej trpezlivých je tu ale niečo oveľa lepšie. Freespiny si jednoducho môžete zakúpiť. Vyjde vás to síce na 100-násobok stávky, ale máte istotu, že po spustení nasledujúceho spinu na valcoch pristanú najmenej štyri symboly Scatter. Zaručene.

Vyskúšajte roztočiť automat Sweet Bonanza zadarmo

Vyskúšajte si najkôr online slot Sweet Bonanza úplne zadarmo vo forme demoverzie. Až potom spustite hru v online kasíne a roztočte valce naostro. Hrateľnosť a vizuál automatu Sweet Bonanza sú optimalizované a skvele fungujú na všetkých platformách, vrátane smartfónov a tabletov so systémami Android, iOS alebo Windows. Vďaka použitiu HTML5 máte prístup k hre bez toho, aby ste si ju museli sťahovať.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play