243 Crystal Fruits

243 Crystal Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat 243 Crystal Fruits za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5/243
Výhernosť (RTP): 96,55%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, re-spiny, násobitele výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Moderný ovocný automat 243 Crystal Fruits

Online výherný automat 243 Crystal Fruits na prvý pohľad klame. Mohlo by sa zdať, že sa na ňom točia klasické ovocné symboly. Tie sú však zabalené do kryštálovej škrupiny, a tak vyzerajú pútavo a neobvykle. Vďaka výraznému dizajnu a zaujímavým špeciálnym funkciám si tento online slot od Tom Horn okamžite získa vašu pozornosť.

Hrací automat 243 Crystal Fruits autori z Tom Horn Gaming vyskladali z 5 valcov a 3 riadkov. Grafika v tejto hre je zámerne jednoduchá a jednofarebné pozadie dokonale kontrastuje s leskom kryštálových symbolov ovocia na valcoch. Ovocné symboly na valcoch sú možno otrepané, no v kryštálovom obale vyzerajú moderne a inovatívne.

Tak ako vo väčšine ovocných automatov, aj tu platia výherné kombinácie zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a pozostávať z minimálne troch rovnakých symbolov. Symbolom s najvyššou hodnotou je Sedmička, za ktorú môže získať 10-, 20- a 40-násobok stávky. Za ňou nasleduje melón s výhrami v podobe 6-, 12- a 24-násobku stávky. Ostatné výhry pri ďalších symboloch kiwi, hrozna, pomaranča, slivky, citrónu a čerešne si pozriete vo výhernej tabuľke. Výhernosť automatu možno označiť za mierne nadštandardnú, pretože dosahuje hodnotu 96,55 %.

Namiesto 5 výherných línií až 243 ciest na výhru

Určite ste si všimli, že sme zatiaľ nespomenuli nič ohľadom počtu výherných línií. Koľko ich tu vlastne je? Výherné línie automatu sme si schválne nechávali na neskôr, pretože úzko súvisia s bonusovou výbavou online automatu 243 Crystal Fruits. V základnej hre je k dispozícii len 5 paylines, no tie sa môžu ľahko rozšíriť na úctyhodných 243.

Žolík, ktorého budete milovať

Na druhom, treťom a štvrtom valci sa točí bonusový symbol Wild 243. Je žolíkom a dokáže nahradiť chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Akonáhle je tento symbol súčasťou výhernej kombinácie, aktivuje 243 výherných línií a bezplatný re-spin. Symboly, ktoré vytvorili výhernú kombináciu, vybuchnú a na ich miesto kaskádovito dosadnú nové, čím môžu vytvoriť ďalšie výherné kombinácie. Okrem toho sa každým ďalším takýmto re-spinom zvyšuje násobiteľ výhier, maximálne na hodnotu x5. Funkcia re-spinu je ukončená vtedy, ak sa na valcoch neobjaví žiadna výhra. Na podobnej báze funguje aj automat Respin Joker od Synot Games, no tam sú nahrádzané ostatné symboly mimo tých vo výhernej kombinácii. Pokiaľ radi riskujete, určite vás poteší aj prítomnosť obľúbenej funkcie Gamble (Risk), pomocou ktorej svoje výhry môžete niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Zahrajte si 243 Crystal Fruits v online kasíne

Online výherný slot 243 Crystal Fruits sa nám páčil. Aj keď to spočiatku vyzeralo tak, že mu venujeme len pár desiatok minút, strávili sme pri ňom mnohonásobne viac času. Za všetko mohol bonusový symbol Wild 243, ktorý na valcoch dokáže narobiť poriadnu neplechu v tom pozitívnom zmysle slova. Vyskúšajte si tento automat i vy, napríklad v online kasíne Synot Tip. Dostupný je aj v mobilnej verzii. Ak máte radi tento typ výherných automatov, je celkom pravdepodobné, že si ho uložíte do kategórie obľúbených hier.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn