Jewels Quest 2

Jewels Quest 2


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Jewels Quest 2 za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: e-gaming
Téma automatu: Dobrodružný výherný automat z prostredia džungle
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, bonusová hra Mystery, prepadávanie symbolov (herný systém avalanche), multiplikátor výhier

Dobrodružstvo z džungle v podaní E-gamingu

Máte radi dobrodružné hracie automaty? Ak áno, tak sa pohodlne usaďte a my vám prestavíme jeden z takýchto kúskov. Ide o online automat Jewels Quest 2, ktorý vytvorili vývojári z e-gaming. Hry tejto českej spoločnosti sa tešia veľkej obľube, pretože sú známe z kamenných herní a vyznačujú sa predovšetkým svojou jednoduchosťou. Nám už cez ruky prešlo niekoľko ich výtvorov ako napríklad Fruit Jack alebo Hunter´s Dream 2. Tieto sloty sa vyznačovali jednoduchou grafikou s nenáročným hraním. Čakali sme, že aj Jewels Quest 2 bude niečo na tento spôsob. Avšak po odskúšaní tejto hry sme ostali veľmi milo prekvapení, pretože ide o automat z úplne iného súdka.

5-valcová mašinka s padajúcimi kameňmi

Jewels Quest 2 je hrací automat pozostávajúci z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií. Skvelou vlastnosťou je, že výherné kombinácie nie sú kalkulované iba zľava doprava, ako tomu býva na väčšine automatových hier. Stačí, aby ste si na výhernej línii vytočili aspoň 3 rovnaké symboly veľa seba, teda môžu byť umiestnené aj sprava alebo v strede.

A ako je to so samotnými symbolmi výherného automatu Jewels Quest 2? Na valcoch sa budete môcť vytočiť deväť rôznych symbolov rozdelených na bežné a špeciálne symboly. Bežné symboly predstavujú predovšetkým kartové znaky 9, 10, J, Q, K a A, ktoré ešte dopĺňa „Zlatá totemová maska“, ktorá je symbolom s najvyššou hodnotou.

Súčasťou hry Jewels Quest 2 je obľúbený herný systém Avalanche. Čo vám tento herný systém prinesie? Po vytvorení výhernej kombinácie symboly, ktoré ju vytvorili, vybuchnú a budú nahradené novými symbolmi padajúcimi zhora, pričom takýmto spôsobom môžete vytvoriť ďalšie výherné kombinácie.

Aké špeciály ukrýva automat Jewels Quest 2

Špeciálne funkcie a bonusy patria medzi dôležité súčasti hier pre mnohých milovníkov kasínovej zábavy, a preto sme veľmi radi, že ani v hracom automate Jewels Quests 2 neabsentujú. Okrem už vyššie spomínaného systému Avalanche tu natrafíte na dva špeciálne symboly. Ak patríte medzi skúsenejších hráčov, určite už správne tušíte, že pôjde o Wild a Scatter symboly. Divoké Wildy stvárňuje „Zelená totemová maska“ a tieto symboly už tradične nahrádzajú akýkoľvek iný symbol okrem Scatter symbolov. Navyše ak je tento symbol súčasťou výhernej kombinácie, môžete sa tešiť na zdvojnásobenie výhry. Druhým špeciálom sú Scattery, ktoré na valcoch reprezentujú symboly v podobe „Červených totemových masiek.“ Vytočenie minimálne troch takýchto symbolov naprieč všetkými valcami spustí MYSTERY funkciu. Počas tejto funkcie sa červené masky premenia na krypty s pokladom, ktoré môžu skrývať okamžité výhry v podobe diamantov s rôznymi násobiteľmi výhry podľa bonusovej výhernej tabuľky. Táto Mystery funkcia končí, akonáhle vyberiete kryptu, v ktorej sa nebude nachádzať žiadny z diamantov, alebo keď si otvoríte všetky krypty.

Zabavte sa na automate Jewels Quest 2 v online kasíne

Je čas na záverečné hodnotenie online automatu Jewels Quest 2. Musíme sa priznať, my sme sa jeho hraním na doublestar.sk dosýta zabavili. Jedinú výtku, čo by sme možno uviedli, sú chýbajúce pretočenia zadarmo, ktoré však z časti nahrádza prepadávanie symbolov. A sme v závere našej recenzie, prajeme príjemnú zábavu a veľa šťastia v hre.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od e-gaming