Flaming Fox

Flaming Fox


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Flaming Fox za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné online automaty, Japonsko
Dátum vydania: August 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96,05%
Volatilita: Vyššia
Jackpot: Áno
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Progresívny Jackpot

Flaming Fox so vzrušujúcimi vlastnosťami

Spoločnosť Red Tiger, ktorá je dodávateľom online kasínových hier pre Svet hier Niké, bola založená len pred 6 rokmi, no už teraz sa „derie“ do popredia a je vážnou konkurenciou pre ostatných providerov. Hry tejto spoločnosti majú niečo do seba. Autori hier tejto spoločnosti veľmi dobre vedia, čo hráči na automatoch vyžadujú. Kombináciu ohromujúcej grafiky, atraktívnych tém, zaujímavých bonusov a možnosť točiť valcami na notebooku, tablete, či mobile.

Ďalšou hrou, ktorú sme sa rozhodli recenzovať, je online hrací automat Flaming Fox, čo v preklade znamená „ohnivá líška“. Naozaj pútavý názov, nemyslíte? Pútavý však nie je iba názov, ale aj samotné hranie. Narazili sme aj na niečo, čím sa výrazne odlišuje od ostatných konvenčných slotov.

Výherné kombinácie platné v oboch smeroch

Slot Flaming Fox sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línii. Výherné kombinácie neplatia len klasicky zľava doprava, ale v oboch smeroch. To je prvá vec, ktorú sme ocenili. Ďalšími plusmi sú jeho bonusové funkcie. Hlavnú úlohu zohráva „ohnivá líška“ sediaca a meditujúca v pozadí valcov. Do hry vstupuje náhodne. Nikdy neviete, kedy udrie, no keď sa tak stane, pocíti to najmä vaše hráčske konto, samozrejme, v pozitívnom zmysle slova. Ohnivá líška je akýmsi spúšťačom špeciálnych funkcii. Akonáhle sa rozhodne konať a vystúpiť z úzadia, môže rozbiť niektoré symboly alebo rovno celé valce. To má za následok odhalenie druhej vrstvy horiacich valcov. Horiace valce tvoria výlučne symboly s vysokými hodnotami alebo divokými symbolmi resp. žolíkmi, ktoré nahrádzajú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Po vytočení minimálne troch Scatter symbolov kdekoľvek na valcoch získate bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Ich počet je náhodný a rozsah sa pohybuje od 2 do 50 freespinov. Pri freespinovej hre sú všetky špeciálne funkcie „ohnivej líšky“ uzamknuté až do konca točenia valcami zadarmo.

Uvedieme príklad: Získali ste 15 freespinov. Líška po prvom pretočení rozbije 5. valec, po čom sa na ňom budú nachádzať žolíky alebo symboly s vysokými hodnotami. Tento valec bude až do posledného freespinu uzamknutý, čiže nebudú sa na ňom objavovať v ďalších točeniach žiadne symboly s nízkymi hodnotami. Medzitým však líška rozbije ďalšie a ďalšie pozície na valcoch. Je možné, že ku koncu freespinovej hry bude celý slot posiaty iba luxusnými symbolmi a žolíkmi. V takom prípade vám neostáva už nič iné, iba sledovať ako rastie vaše hráčske konto.

Progresívne Jackpoty Daily Drop a Mega Drop

Na slote Flaming Fox hráte aj o dva zdielané progresívne Jackpoty. Stačí len točiť valcami a veriť, že symbol Jackpot vytočíte aspoň 3x.

Do hry o tieto jackpoty je zapojených viac automatových hier, napriklad aj Tiki Fruits, Treasure Mine, Totem Lightning či Piggy Pirates. Čím viac hráčov hrá tieto sloty, tým rýchlejšie Jackpoty rastú, pretože z každej stávky sa do ich sumy odvádza určité percento. Ich maximálne výška nie je obmedzená. Aktuálny stav Jackpotov (denný Daily Drop i progresívny Mega Drop) vidíte vľavo. Pri dennom Jackpote sa odratáva aj čas, do ktorého ho určite niekto získa. Čím viac sa blíži avizovaný čas vyplatenia jackpotu, tým viac stúpa aj šanca na jeho výhru.

Po pár minútach hrania všetko pochopíte

Možno sa vám z toho všetkého motá hlava, no akonáhle začnete hrať, princíp špeciálnych funkcii „ohnivej líšky“ veľmi rýchlo pochopíte. Skutočne vynikajúci slot s obrovským potenciálom vysokých výhier. Nemáme mu čo vytknúť.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger