Spin Town

Spin Town


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Spin Town za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné online automaty
Dátum vydania: Marec 2019
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: Nízka
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, mega divoké symboly, násobiteľ výhier, progresívny Jackpot, automatická hra, turbo režim

Niečo pre fanúšikov bonusov

Rozhoduje pri vašom výbere online slotu jeho bonusová výbava resp. kvalita Wild symbolov? Pokiaľ ste prikývli, hrací automat Spin Town z ponuky hier niké sa stane vašim ideálnym spoločníkom. A prečo? Pretože sa na ňom hemží obrovské množstvo divokých symbolov. Je dosť možné, že sa vám z nich v úvode hrania zatočí hlava.

Prejdime si však základné informácie. Výherný automat Spin Town vydala spoločnosť Red Tiger, ktorá je známa svojimi špecificky nadupanými hrami. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava a podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítajú.

Takmer nekonečná ponuka Wild symbolov

Celý dej sa odohráva na akejsi ceste alebo skôr prechode pre chodcov. Nad valcami je dokonca semafor s červeným a zeleným panáčikom. Táto časť je pre samotné hrania veľmi dôležitá. Počas točenia valcami sa po bokoch slotu zľava a sprava objavujú rôzne postavičky, ktoré sú Wild symbolmi. Keď svieti na semafore červená farba, vstúpiť na valce nemôžu. Akonáhle sa však rozsvieti zelený panáčik, postavičky vstúpia na automat, čím v pozícii žolíka suplujúceho chýbajúce symboly vo výhernej línii vytvárajú výherné kombinácie.

Tu je však dôležité poznamenať, že nie všetky postavičky „prechádzajúce“ sa po automate sú rovnaké. Môžeme ich rozdeliť na tri kategórie:

  • Spiace divoké symboly – ide o dôchodcov, ktorí sa po každom jednom spine posúvajú o jeden valec. Môže sa stať, že dôchodca zaspí. Vtedy zostane na jednom mieste a výrazne tak zvýši šance na zisk výhernej kombinácie.
  • Rýchle divoké symboly – ide o mladých ľudí, ktorí sa po každom jednom spine posúvajú po dvoch valcoch.
  • Párové divoké symboly – keď na seba narazia v jednom riadku, stanú sa z nich divoké symboly s násobiteľom výhier x2

Čo na to hovoríte? Skvelá ponuka, pravda? No a to sme s Wild symbolmi ešte zďaleka neskončili. Na valcoch sa totiž objavujú aj tri špeciálne symboly, ktoré vám zaručia mega výhry. Všetky sú Wild symbolmi. Prvým je symbol futbalovej lopty, druhým symbol platne a tým tretím čapica čestnej stráže. Pokiaľ niektorý z týchto symbolov vytočíte 3-krát, začína byť na automate poriadne rušno.

  • Futbalová lopta (Pochod chuligánov) – po automate začnú pochodovať futbaloví chuligáni v pozícii Stacked Wild symbolu. Pohybujú sa vo veľkých skupinkách, čo vedie k zisku niekoľkých výherných kombinácii zároveň
  • Platňa (Rokenrolový krok) – ide o 4 postavičky legendárnej skupiny The Beatles. Tie sa ako divoké symboly po automate môžu prejsť až 10-krát.
  • Čapica (Pochod čestnej stráže) – ide o strážnikov, ktorí sa ako divoké symboly objavujú v zväčšenom rozmere cez dva riadky. Ide o mega symboly.

Ak sa chcete dozvedieť o rôznych typoch Wild symbolov viac a pochopiť ich funkciu a správanie, prečítajte si článok Wild symboly hracích automatov na CasinoSearch.sk.

V hre sú aj Jackpoty

V rámci slotu Spin Town sa môžete zapojiť aj do hry o luxusné progresívne Jackpoty. Netreba urobiť nič navyše, stačí len točiť valcami a veriť, že symbol Jackpotu vytočíte aspoň 3-krát. Aktuálnu hodnotu denného jackpotu Daily Drop a progresívneho jackpotu Mega Drop vidíte v ľavej časti od valcov.

Ich suma rýchlo narastá keďže sa jedná o zdieľané jackpoty medzi viacerými hrami, napríklad aj Dragons Fire, Golden Temple alebo Mega Pyramid. Je jedno ktorú z týchto hier hráte, šancu na výhru máte rovnakú.

A sme na konci. Je toho pomerne dosť. Na online automate Spin Town máte k dispozícii dostatok možností na to, ako sa dopracovať k čo najvyšším výhram. Vyskúšajte si ho, je to pecka!

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger