Golden Temple

Golden Temple


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Golden Temple za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Júl 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,1%
Volatilita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, re-spiny, špeciálne funkcie, progresívny jackpot, režim turbo, automatická hra

Stratené poklady starovekého Egypta boli námetom viacerých knižných alebo filmových spracovaní. Táto vzrušujúca tematika nesmie chýbať ani na online výherných automatoch. Je ich niekoľko. Možno poznáte sloty ako Valley of the Gods alebo Book of Secrets, no my vám teraz chceme predstaviť ďalší a podľa nás atraktívnejší slot v rámci tejto témy. Volá sa Golden Temple, je výtvorom spoločnosti Red Tiger a nájdete ho aj v slovenskom kasíne na niké.sk.

Golden Temple je originálny hrací automat pozostávajúci z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línii. Tie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Nadpriemerná ponuka bonusov

Špeciálnych, alebo ak chcete bonusových vlastností, je na slote Golden Temple toľko, že sa vám z nich môže zo začiatku poriadne zatočiť hlava. Dôležitú úlohu zohráva atraktívna archeologička Lora, ktorá výrazne zasahuje do hry. Poďme si všetko postupne vysvetliť.

Na valcoch sa objavuje Wild symbol, ktorý nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii. Vytočiť môžete jeden alebo rovno celý valec pokrytý Wild symbolmi.

Lora môže kedykoľvek zasiahnuť do diania na valcoch. Svojím bičom môže odhaliť výherné kombinácie alebo vám pridá re-spin, aby ste získali obrovskú výhru. To nie je všetko. Jednotlivé stĺpce sa môžu kedykoľvek presúvať z miesta na miesto, aby sa vytvorili výherné kombinácie. Taktiež hocikedy počas hry je možné získať okamžitú výhru, ktorá nie je vôbec malá.

Najväčšiu zábavu a dobrodružstvo prináša bonusová hra Hon na relikviu. Stačí, ak 3-krát vytočíte symbol Scatter označený ako „Bonus“ a presuniete sa na mapku s cestičkami k egyptským pyramídam, ktoré sú posiate rôznymi násobiteľmi v rozsahu od 5 do 1000. Po zakliknutí na kompas sa vylosuje číslo, ktoré určí, o koľko krokov sa na mapke posuniete. Pri šťastnej zhode sa môžete dostať až k najväčšej pyramíde a získať tak 1000-násobok stávky.

Progresívne Jackpoty

Na slote Golden Temple je možné hrať aj o dva zdieľané progresívne Jackpoty. Stačí len točiť valcami a dúfať, že symbol Jackpot vytočíte aspoň 3-krát.

Do hry o tieto jackpoty je zapojených viac automatových hier. Čím viac hráčov je zapojených do týchto automatov, tým rýchlejšie Jackpoty narastajú. Z každej stávky sa do ich celkovej sumy odvádza určité percento. Ich maximálne výška nie je obmedzená.

Aktuálnu hodnotu Jackpotov (denný Daily Drop aj progresívny Mega Drop) vidíte v ľavej časti obrazovky. Pri dennom Jackpote sa odratúva čas, čiže vždy ho niekto získa. Čím viac sa blíži čas vyplatenia jackpotu, tým viac stúpa šanca na jeho výhru.

Golden Temple si musíte vyskúšať

Golden Temple je bravúrne zvládnutý online slot a teší nás, že si ho vďaka Svetu Hier niké môže zahrať aj slovenský hráč. Je vidieť, že autori si na slote dali záležať. Od grafiky, cez hudbu až po bonusovú štruktúru. Naozaj špičkové dielo, ktoré vám vrelo odporúčame.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger