Valley of the Gods

Valley of the Gods


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Valley of the Gods za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Púštne automaty
Dátum vydania: 24. 8. 2017
Valce: 5 valcov, 5 riadkov
Výherné línie: Až do 3 125 výherných ciest
Výhernosť (RTP): 96,2%
Volatilita: vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Autoplay, re-spin, multiplikátor, funkcia životy

Nuda na púšti? Na valcoch automatu Valley of Gods nehrozí!

Stále máte radi púštne online automaty? Ak áno, tak máme pre vás skvelý tip v podobe hry od spoločnosti Yggdrasil s názvom Valley of the Gods. Už na začiatku sme vedeli, že nás čaká ďalšia parádna jazda, keďže hry od tohto providera v ponuke kasína Tipsport znamenajú vždy niečo špeciálne. Valce automatu sú umiestnené v prostredí Starovekého Egypta. Po oboch stranách ich lemujú sochy dvoch Bohov, ktoré vám počas hry budú podávať pomocnú ruku pri dosahovaní zaujímavých výhier. Jednou z najdôležitejších súčasti tohto slotu sú posvätné chrobáky skarabey, ktoré si možno pamätáte z kultového filmu Múmia. V tejto hre však nebudú také krvilačné, naopak, budete ich chcieť nazbierať čo najviac. Ale pekne poporiadku. Výherný automat Valley of the Gods pozostáva z 5 valcov, 5 riadkov a vyhrať tu môžete až vďaka 3 125 rôznym možnostiam. V hre si môžete vytočiť desať bežných symbolov, pričom výherný spin zaznamenáte, ak sa na valcoch objavia tri rovnaké symboly na susedných valcoch a dôležité je podotknúť, že výherná kombinácia musí začínať na prvom valci vľavo.

Špeciálne funkcie v podobe re-spinov, multiplikátora a životov

Na úvod hry Valley of the Gods budete mať odblokovaných len 13 políčok na valcoch. Zvyšných 12 políčok sú blokátory so symbolmi skarabeov. Akonáhle vytvoríte výhernú kombináciu, automaticky získate re-spin a navyše každý z výherných symbolov vytvorí zlatého skarabea, ktorý jedného z blokátorov zničí. Pre lepšie porozumenie kratučký príklad: Ak vytvoríte výhernú kombináciu pozostávajúcu zo 6 výherných symbolov, tak zlaté skrarabey vám odblokujú šesticu zablokovaných políčok. V prípade, že sa vám podarí odblokovať všetky blokátory, aktivujete si aj dve špeciálne funkcie, ktorými sú multiplikátor výhier a životy. Čo vám tieto špeciálne funkcie na online automate Valley of the Gods prinesú?

Multiplikátory výhier – vašou úlohou je zbierať modré skarabey. Tieto modré chrobáky sa zobrazujú na modrých, modrozelených alebo zelených výherných symboloch a za každých 5 týchto modrých skarabeov získate 1 multiplikátor (násobiteľ výhry), ktorý je aplikovaný na výhry v nasledujúcom zatočení.

Životy – vašou úlohou je zbierať červené skarabey, ktoré sa objavujú na červených, oranžových, fialových alebo ružových výherných symboloch. Vytvorenie zbierky z 5 červených skarabeov vám pridá jeden život. Za každý jeden život získate jedno voľné zatočenie počas re-spinov, keď sa vám nepodarí vytočiť výhernú kombináciu.

Egyptské dobrodružstvo na automate Valley of Gods si obľúbite

Online hrací automat Valley of Gods nás očaril nielen svojím grafickým prevedením, ale predovšetkým jeho špeciálnymi funkciami. Online automaty, v ktorých získate re-spin po každom vytvorení výhernej kombinácie, musia baviť každého. A aj preto vám môžeme túto skvelú hru od Yggdrasil len a len odporučiť a samozrejme aj v tomto prípade si ju môžete oťukať najskôr aj zadarmo v online kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil