Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Hraj výherný automat Book of Ra Deluxe za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 10 výherných línií
Výhernosť 94,26%
Minimálna stávka 0,40€
Maximálna stávka 100€
Vlastnosti hry Bonusová hra - 10 otočení s vybraným rozširujúcim sa symbolom na všetky symboly valca, Wild symbol - zobrazuje sa na všetkých poliach a valcoch

Legendárny Novomatic automat Book of Ra Deluxe

Video automat Book of Ra patrí medzi najpopulárnejšie a určite aj najslávnejšie hracie automaty na svete. Séria online hier, kam radíme aj Sizzling Hot, Lucky Lady Charm alebo Power Stars, sa Novomaticu skutočne vydarila a tieto kúsky môžeme bez ostychu nazvať legendami automatových hier.

Klasika menom Book of Ra

Asi máloktorý hráč na svete doteraz neskúsil vyhrať práve v týchto hrách. Či už v kamennom kasíne na VLT automatoch, alebo v online kasíne. Klasická verzia online hry Book of Ra mala 5 valcov a 9 výherných línií. Práve s ňou ste sa mohli stretnúť v kamennom kasíne a nastaviť si, či chcete hrať na 1, 3, 5, 7 alebo 9 výherných líniách.

Pokračovanie klasiky dostalo prívlastok Deluxe (niekde ju nájdete aj ako Book of Ra 2). Ak ste mali radi pôvodnú hru, jej nová verzia vám bude príjemne povedomá. Prináša však pár vylepšení, ktoré výrazne vylepšia zážitok z hry.

Nová verzia Book of Ra Deluxe

Čo sa zmenilo? To záleží od verzie na ktorú narazíte. Spoločnými zmenami sú vylepšená grafika, ozvučenie a až 10 výherných línií. Vizuál je modernejší a krajší. Hra výrazne omladla. Ďalšie veci už ale záležia len od toho, kde budete automatovú hru Book of Ra deluxe hrať. V niektorých verziách sa líši aj počet valcov. V ponuke pod týmto označením totiž často nájdete aj Book of Ra 6 – verziu so šiestimi valcami.

Princíp hry však ostal rovnaký. Novomatic stavil na istotu a nemenil to čo majú hráči radi. Snažíte sa na valcoch vytočiť takú kombináciu symbolov, ktorá vám prinesie čo najvyššiu výhru. V hre sú samozrejme k dispozícii aj špeciálne symboly wild a scatter, ktoré, ak sa na valcoch zobrazia viac ako 3 krát prinesú hráčovi užitočné bonusy.

Výborná bonusová hra

Bonusová hra sa aktivuje vždy, keď sú na obrazovke minimálne tri symboly knihy Ra. Kniha sa otvorí a vyberie náhodný symbol, ktorý sa stane bonusovým symbolom. Ten sa v priebehu otáčania zadarmo rozširuje na všetky symboly valca, na ktorom si ho vytočíte. Podľa typu výherného symbolu si však potrebujete vytočiť minimálne 2 ale zvyčajne 3 symboly, aby vyplnili valce a vyplatili vám výhru.

Ak máte šťastie, vytočíte si v bonusovej hre 5 rovnakých symbolov na každom valci (nemusia byť v línií). Vtedy získavate full house a online automat Book of Ra Deluxe vám vyplatí výhru za 5 symbolov na všetkých 10 líniách.

Skvelé je, že máte minimálne 10 otočení a full house si môžete vytočiť pri každom z nich. Práve vďaka tejto štedrej bonusovej funkcii Book of Ra Deluxe máte potenciál získať vysoké výhry, i keď hra neobsahuje klasický progresívny jackpot. Ako bonusová hra vyzerá ukazuje naše video.

Prečo hrať Book of Ra Deluxe online, cez internet?

Výhod je veľa. Najväčšou asi tá, že rovnako, ako ostatné online automatové hry, môžete aj automat Book od Ra Deluxe hrať zadarmo, bez registrácie. Jednou zo zaujímavostí je fakt, že aj keď sa verzie pre kamenné casíno a online casíno tejto hry zdajú podobné, veľkým rozdielom je ich RTP (return to player values = výhernosť automatu). Book of Ra Deluxe online má totiž RTP na úrovni 94,26 %, v klasických kasínach to však môže byť len cca 76 %. Navyše internet, ako sme už spomenuli umožňuje vyskúšať až niekoľko verzií online automatu Book of Ra Deluxe a tak si jednoducho vyberiete tú verziu, ktorá vám najlepšie sadne. Tak nech sa vám v púšti darí.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Novomatic