Multi Dice

Multi Dice


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Multi Dice zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne DoubleStar.
Hraj výherný automat Multi Dice za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Novomatic
Téma automatu: Retro ovocný automat, automaty s hracou kockou
Dátum vydania: December 2014
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 94,91 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scater symbol, freespiny, násobitele výhier, podržanie valcov, Gamble, automatická hra

Retro klasika s kockami

Multi Dice je ovocný automat od renomovaného výrobcu Novomatic, ktorý ponúka vo svojich hrách príjemnú dávku nostalgie prostredníctvom klasického retro vizuálu. Ak ste sa niekedy túžili vrátiť do čias tradičných prvých hracích automatov v kasínach a zatuchnutých herniach, tento automat je práve pre vás.

Online výherný Automat Multi Dice nás zavedie do sveta ovocných symbolov v kombinácii s tými tradičnými ako sú zvony, hviezdy, ale i hracie kocky. Najvyššiu hodnotu majú červené sedmičky. Retro vizuál je účelovo jednoduchý, zároveň pôsobí celkom príjemne a nerušene.

K dispozícii máte 5 výherných línií, ktoré sa rozprestierajú na 3 valcoch a 3 riadkoch. To sa môže javiť dosť obmedzujúco, ale autori do hry zaradili aj niekoľko bonusových vlastností. Bez nich by asi tento online slot nemal šancu zaujať. Cieľom je spojiť 3 rovnaké symboly na jednej z výherných línií. Môžete ich vytočiť aj na viacerých, vtedy sa všetky výhry spočítajú.

Bonusové vlastnosti hry

Scatter symbol v hracom automate Multi Dice otvára dvere k freespinom, ktorých počet určuje obrovská hracia kocka (podobne ako napríklad v hre Harlequin Dice) umiestnená vpravo vedľa valcov. Keď sa vám podarí na všetkých troch valcoch vytočiť tri hracie kocky, získate náhodný počet freespinov od 1 do 6. Táto funkcia vytvára v hre potrebné napätie. Počas freespinovej hry je možné vytočiť ďalšie 3 hracie kocky, čím sa opäť vylosuje počet ďalších freespinov. Okrem toho stúpne aj násobiteľ výhier, ktorý sa môže vyšplhať na hodnotu x5.

Ďalšou zaujímavosťou je možnosť "podržať" jeden alebo dva valce medzi točeniami. Je to skvelá funkcia, ktorá vám umožní skompletizovať výherné kombinácie alebo vytočiť chýbajúce hracie kocky na aktiváciu freespinov. Nechýba ani funkcia Gamble na zdvojnásobenie výhier.

Hrací automat Multi Dice aj zadarmo

Keď sa rozhodnete vyskúšať online automat Multi Dice, určite si všimnete ten pôvabný nostalgický nádych, ktorý pripomína staré časy hrania v kamenných herniach. Avšak nenechajte sa zmiasť jeho klasickým vzhľadom. Multi Dice vás prekvapí zaujímavými funkčnými prvkami, ktoré mu dodávajú úplne nový rozmer a udržia vás v napätí. Zahrajte si ho napríklad v kasíne DoubleStar alebo si ho pokojne vyskúšajte úplne zadarmo vo forme demoverzie.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Novomatic