Roaring Forties

Roaring Forties


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Roaring Forties zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne DoubleStar.
Hraj výherný automat Roaring Forties za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Novomatic
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania: Marec 2022
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95,48 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, multiplikátor, automatická hra

Ovocný 5-valec

Jedným z najpopulárnejších typov výherných automatov sú určite ešte stále ovocné sloty. Napriek ich popularite, hier s 5 valcami v tejto kategórii nie je väčšina. Hoci 5-valcové automaty dnes už úplne prevládajú, väčšinou sú postavené na dobrodružnej, mytologickej, fantasy, púštnej alebo inej téme. Klasické ovocné automaty však tradične obsahujú 3 valce a jednoduché pravidlá, čo je jedným z dôvodov ich obľúbenosti medzi hráčmi. Avšak s rozvojom technológie a softvérových platforiem pre online kasína, výrobcovia hier začali experimentovať s počtom valcov a línií aj tu. Jedným z výsledkov je aj 5-valec Roaring Forties od Novomatic.

Získať sa dá až 500-násobok stávky

Na hracom automate Roaring Forties hráte na 5 valcoch a 4 riadkoch. Je tu maximálne 40 výherných línií, s ktorými dokonca dokážete hýbať. Hýbať v zmysle zadefinovania si ich konečného počtu podľa seba. Samozrejme čím viac aktívnych línií, tým vyššia možnosť na zisk výhernej kombinácie. Tú vytvoríte úplne jednoducho a presne tak, ako to poznáme už od nepamäti. Aspoň 3 rovnaké symboly sa musia zreťaziť tak, že prvý symboly začína na prvom valci zľava a ostatné pokračujú smerom doprava. Ideálne je vytočiť kombináciu z 5 symbolov, ale nie vždy sa to podarí.

Grafika automatu Roaring Forties je statická, vôbec neruší a zapadá do ovocnej retro témy. Novomatic sa v nej nezaprie. Zvuky sme však po chvíľke vypli, nedalo sa to počúvať. Ale čo sme mohli od ovocného retro slotu čakať? Ovládanie je fajn a okamžite si ho osvojíte. Ako prvé si treba zvoliť výšku stávky a pustiť sa do toho. Buď budete každý spin vyklikávať samostatne, alebo zapnete autoplay. Už ako je vám lepšie.

S automatmi zo starej školy ide ruka v ruke aj tradičná bonusová výbava v podobe Wild symbolu a Scatter symbolu. Je to taká povinná výbava skoro každého „ovocníčka“. Wild symbol je žolík a keď treba, vždy doplní chýbajúci symbol v kombinácii. Scatter je ako klasický výherný symbol s tým rozdielom, že je úplne jedno, či sa nachádza na línii alebo mimo nej. Za 5 Scatterov získate 500-násobok stávky, čo je celkom fajn náplasť za to, že nespúšťa freespiny.

Výherný automat Roaring Forties aj úplne zadarmo

Retro ovocné automaty sú pre mnohých symbolom nostalgie a spomienok na časy, kedy boli tieto stroje centrom zábavy v mnohých herniach. Ak vás naša recenzia oslovila, online hrací automat Roaring Forties hľadajte v kasíne. Má ho vo svojej ponuke napríklad aj DoubleStar online casino. Alebo si vyskúšajte hru úplne zadarmo vo forme demoverzie. Samozrejme i prostredníctvom mobilného zariadenia.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Novomatic