Ultra Hot Deluxe

Ultra Hot Deluxe


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Ultra Hot Deluxe zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne DoubleStar.
Hraj výherný automat Ultra Hot Deluxe za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Novomatic
Téma automatu: Retro automat
Dátum vydania:
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95,48 %
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Gamble, automatická hra

V dnešnej dobe, keď sú hracie automaty plné prepracovanej grafiky, animácií a rôznych funkcií, je zaujímavé vidieť také, ktoré sa držia pôvodných koreňov. Ovocný automat, ktorý vám teraz prestavíme, je presne takým príkladom. Dokonca žasneme, že prežil až dodnes.

Vzhľad a zvuky retro klasiky

Ultra Hot Deluxe od Novomaticu je retro hrací online automat s ovocnými symbolmi. V podstate sa s ním vrátite v čase. Bez všetkých moderných funkcií, ktoré vidíme na súčasných hracích slotoch, sa tento automat snaží osloviť hráčov svojou jednoduchosťou a klasickým vzhľadom. Nie je to žiadna moderná vychytávka ako Gates of Olympus. Na automate sa točia obyčajné obrázky citrónov, hrozna, sedmičiek, hviezd, no skrátka všetky tie ošúchané symboly. Nie sú tu žiadne nablýskané efekty, ani namakané animácie. Proste klasika minulého storočia vo svojej najčistejšej podobe. A keď prejdeme na zvuky... uf! Najradšej by ste ich vypli. Znejú ako otravný budík skoro ráno. Na dnešnú dobu sú už naozaj rušivým elementom.

Herné funkcie bez bonusov

Princíp výhier online automatu Ultra Hot Deluxe je jednoduchý. Máte 3 valce a 3 riadky, na ktorých sa točia symboly. No a keď sa zastavia, musia 3 rovnaké symboly vytvoriť kombináciu na jednej z 5 výherných línií. Automat nemá žiadne extra funkcie ako na moderných hrách. Len točíte a dúfate, že budete mať šťastie. Malý bonusom je zobrazenie rovnakého symbolu naprieč celou hracou plochou. V takom prípade sa vaša celková výhra ešte zdvojnásobí.

Absencia moderných funkcií ako Wild symbol, Scatter symbol, freespiny či respiny môže byť pre niekoho veľkým sklamaním. Funkcia Gamble na zdvojnásobenie výhier je veľmi slabá náplasť. Automat nemá žiadne bonusové symboly či špeciálne funkcie, ktoré by vám pomohli vyhrať viac. Ako sme už uvideli, je to proste prastará škola. Môže to znieť nudne, ale na druhej strane je to aj výzva. Neexistujú tu žiadne skratky k výhre. Musíte sa jednoducho spoliehať na šťastie. Tým pádom, keď vyhráte, cítite, že ste si to skutočne zaslúžili.

Ultra Hot Deluxe v kasíne aj v demoverzii zadarmo

Ovocný automat Ultra Hot Deluxe je poriadne retro. Nie je pre tých, čo hľadajú niečo moderné alebo komplikované. Je skôr pre tých, čo majú radi staré, naozaj staré veci. Je určený pre milovníkov nostalgie. Pre tých, ktorí si chcú zaspomínať na doby, keď boli hracie automaty len v zárodku. Má svoj špecifický šarm, ktorý môže osloviť konkrétnu skupinu hráčov, hoci v dnešnej dobe môže pôsobiť trochu zastaralo. V konečnom dôsledku sa vracia k základnej podstate hazardných hier – jednoduchosti. Ak ste zažili staré dobré časy v herniach alebo chcete vyskúšať niečo jednoduché, tento slot je tu pre vás. Zahrať si ho môžete aj v online kasíne DoubleStar. Ak ale chcete niečo modernejšie a náročnejšie, radšej sa poobzerajte inde.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Novomatic