The Secret of Ba

The Secret of Ba


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat The Secret of Ba za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Púštny automat, egyptská mytológia
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, automatická hra

Egyptská expedícia za pokladmi púšte

Máte radi hracie automaty, kde symboly z výhernej kombinácie zmiznú, na ich miesto kaskádovito dosadnú nové a ďalšie výhry sú dokonca navyšované rôznymi násobiteľmi? Pokiaľ ste sa už stretli s online automatom ako napríklad Gonzo's Quest Megaways, určite viete, čo máme na mysli. A na rovnakom lavínovom princípe funguje aj online slot The Secret of Ba od spoločnosti Tom Horn Gaming.

Bohyňa Ba s odmenou 500-násobku stávky

Online výherný automat The Secret of Ba tvorí 5 valcov, 3 riadky a 9 fixne daných výherných línií. Výherné kombinácie na ňom platia zľava doprava, musia sa skladať z minimálne troch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci vľavo a pokračovať bez prerušenia opačným smerom. Autori sa inšpirovali púšťou a egyptskou mytológiou, ktorá je v tejto oblasti iGamingu veľmi populárnou a vyhľadávanou témou. Netreba sa čudovať, staroveká egyptská civilizácia je totiž dodnes opradená rôznymi tajomstvami, no najmä množstvom neodhaleného pokladu. A k legendárnemu automatu Book of Ra Deluxe sa i my občas radi vraciame.

Na valcoch automatu The Secret of Ba sa točia okrem klasických kartových znakov 10, J, Q, K a A, ktoré majú v hre nižšie výherné hodnoty, aj symboly charakterizujúce egyptskú mytológiu. Symbol nílskeho kríža – Ankh, posvätný Scarabeus, Horovo oko a bohyňa Ba. Pri týchto „nekartových“ symboloch vám na vytvorenie výhernej kombinácie postačia aj dva symboly. Po zhliadnutí výhernej tabuľky všetkých symbolov musíme autorov pochváliť, pretože veľkorysosťou vonkoncom nešetrili. Napríklad, za vytočenie piatich symbolov bohyne Ba získate na hráčske konto až 500-násobok stávky, čo možno považovať za štedrú odmenu.

Hon za bonusovou hrou s expandujúcim symbolom

„Gavaliersky“ sa autori hry The Secret of Ba postavili aj k bonusovej ponuke. Na automate nájdete dostatok príležitostí na zveľadenie svojho hráčskeho konta. Prvým špeciálnym javom je tzv. režim roztrieštenia. Ide o lavínový (kaskádovitý) efekt, pri ktorom všetky symboly výhernej kombinácie z valcov zmiznú a na ich miesto zhora dosadnú nové. Takýmto spôsobom sa môžete dopracovať k niekoľkým výherným kombináciám za sebou. Navyše každá ďalšia výherná kombinácia v rámci jedného spinu prináša so sebou násobiteľ výhry. To v praxi znamená, že pokiaľ vzniknú lavínovým efektom ďalšie výherné kombinácie, výhry sú znásobené koeficientom x2, x3, x4. Režim roztrieštenia je ukončený vtedy, ak koeficient dosiahne maximálnu hodnotu x4 resp. ak sa na valcoch neobjaví žiadna výherná kombinácia.

Na valcoch sa objavuje aj symbol knihy. Ide o Wild a Scatter symbol zároveň. Ako divoký symbol supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a ako Scatter aktivuje 10 freespinov. Tie získate vtedy, ak ho na valcoch vytočíte minimálne 3x. Ešte pred štartom voľných otočiek automat náhodným spôsobom vylosuje jeden symbol, ktorý počas freespinovej hry môže expandovať na všetky pozície valca. Pripomína vám to hru Book of Secrets?

Skúste automat The Secret of Ba v kasíne aj zadarmo

Hrací automat The Secret of Ba s bájnou egyptskou mytológiou ponúka hráčom všetko, čo by moderný online slot mal obsahovať. Zaujímavá tematika, solídna grafika i zvukové efekty, jednoduchá hrateľnosť a množstvo bonusových a špeciálnych príležitosti na dosiahnutie atraktívnych výhier. My sme si to s ním v kasíne na synottip.sk parádne užili. Pocit, kedy sme vytočili 3x Scatter symbol a prekĺzli do freespinovej hry s expandujúcimi symbolom, stál naozaj za to. Skúste si The Secret of Ba v kasíne aj vy.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn